Reklam
Temiz Magazin
09 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Cansu Kurtcu, Demet Akalın, Deniz Seki, Işın Karaca "Ala" Çıktı!

Gündem
24 Şubat 2020
Cansu Kurtcu, Demet Akalın, Deniz Seki, Işın Karaca "Ala" Çıktı!

Çıkardıkları albümlerle milyonların kalbini kazanan Türk Pop Müziği'nin dört ünlü ismi Cansu Kurtcu, Demet Akalın, Deniz Seki ve Işın Karaca "Ala" isimli şarkı da buluştu...

Sanat dünyasındaki yaşanılan rekabete rağmen dört ünlü kadın dayanışmaları ile genç şarkıcılara örnek oldular. Cansu Kurtcu, Demet Akalın, Deniz Seki ve Işın Karaca kısa bir süre önce bir araya gelip bir anımız olsun diyerek beraber seslendirdikleri "Ala" çıkmadan büyük ses getirmişti.

Söz ve müziği Cansu Kurtcu'ya düzenlemesi Fettah Can ve Alper Atakan'a ait "Ala" şarkısı geçtiğimiz günlerde kliplendi. Metin Arolat yönetmenliğinde Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşen video klip çekiminde ise eğlenceli görüntüler yansıdı. Klibin fotoğraflarını ise Sefa Gulsoy çekti.

Cansu Kurtcu, Demet Akalın, Deniz Seki ve Işın Karaca tarafından şarkının tanıtım teaserı yayınlandıktan sonra sanat dünyasından birçok ünlü isimde sosyal medyalarında paylaşarak arkadaşlarına destek oldular.

Birçok müzik eleştirmeni tarafından olumlu eleştiri alan Cansu Kurtcu, Demet Akalın, Deniz Seki ve Işın Karaca'nın "Ala" şarkısı çıktığı andan itibaren listelerde ilk sırada aldı.

 

 

Etiketler: 
Cansu Kurtçu
Demet Akalın
Deniz Seki
Işın Karaca
Ala
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter