Temiz Magazin
22 Mayıs 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

“Cebimdeki Yabancı” oyuncuları İzmir'de coşkuyla karşılandı!

Gündem
05 Şubat 2018
“Cebimdeki Yabancı” oyuncuları İzmir'de coşkuyla karşılandı!

İzleyenleri tehlikeli ve kahkaha dolu bir oyuna davet eden, "Cebimdeki Yabancı" filmi, vizyona girdiği andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılandı. Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi yıldız oyuncuları buluşturan filmin İzmir Optimum’da gerçekleşen seyircili gösterimine seyirciler akın etti. Biletlerin günler öncesinden tükendiği gösterim için ek salonlar açılırken gösterim öncesi yapılan söyleşiye yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

Filmin yönetmeni Serra Yılmaz, ortak yapımcısı Ferzan Özpetek ve filmin oyuncularından Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ile Serkan Altunorak’ın katıldığı gösterimde ekip filmi seyircilerle beraber izledi ve birlikte fotoğraflar çektirdi.

İzmirli sinemaseverlerden tam not alan filmin galasına katılanlar bu oyunu asla oynamaya cesaret edemeyeceklerini söylediler. Gösterim öncesinde heyecanlarını paylaşan "Cebimdeki Yabancı" oyuncularına, filmin geçtiği evde kullanılan tablolar hediye edildi. Deniz Göktürk Kobanbay’ın sanat yönetmenliğini üstlendiği filmdeki tablolar İzmirli sanatçılar Benan Bilek ve Ayça Yersu imzasını taşıyor.

Uzun süredir heyecanla beklenen "Cebimdeki Yabancı" filmi tüm sinemalarda gösterimde…

 

 

Etiketler: 
Cebimdeki Yabancı
İzmir
Gala
Optimum
Serra Yılmaz
Ferzan Özpetek
Belçim Bilgin
Buğra Gülsoy
Çağlar Çorumlu
Leyla Lydia Tuğutlu
Serkan Altunorak
ŞEBNEM BOZOKLU
Şükrü Özyıldız