Temiz Magazin
18 Eylül 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Cem Yılmaz: "Bir çocuğa bakamadık karı-koca!"

Gündem
16 Mayıs 2019
Cem Yılmaz: "Bir çocuğa bakamadık karı-koca!"

Komedyen Cem Yılmaz, Tuhaf Dergi’nin mayıs sayısına verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özlem Gürses’e konuşan Cem Yılmaz, "Başarı denen şey, insanı gerçek hayattan uzaklaştıran bir olgu olarak kafamda kodlanmış durumda" ifadelerini kullandı.

"Başarı meselesi 'yolun tamamlandığı' hissini veriyor. Mesela başarı grafiği, hep yukarıya giden bir çizgi halinde gösterilmiştir. Çok zehirli bir durum."

Usta komedyen, başarısızlık ile ilgili olarak "Evliliğimi sürdüremedim. Eski eşimle bunu konuştuk; kendisi de belki öyle hissediyordur, boşanma bende bir başarısızlık hissi uyandırdı" dedi.

"Herkes için ortak bir şey sanırım, kuzenim de boşandı mesela. Çok benzer duygular; 'ben neleri yaptım hayatta bir bunu başaramadım...' Bir çocuğa bakamadık karı-koca."

Cem Yılmaz, çocukluğunda müzisyen olmayı çok istediğini fakat başarısız olduğunu söyledi. 

Mayıs ayında okuyucularının karşısına Cem Yılmaz kapağı ve dosyası ile çıkan Tuhaf Dergi’de ünlü komedyeni yakın dostları kendi kelimeleriyle anlattı. Uğur Yücel, Cem Yılmaz’ın sahneye çıktığı ilk geceyi, yazar Can Yılmaz ise ünlü komedyen ile kardeşlik ilişkilerini yazdı.

Yönetmen Yüksel Aksu, "İftarlık Gazoz" filminde beraber rol aldığı oyuncu Cem Yılmaz'ı; Zafer Algöz, Zerrin Tekindor ve Nil Karaibrahimgil yönetmen Cem Yılmaz'ı; oyuncu Ozan Güven ise G.O.R.A, A.R.O.G, Arif V 216, Pek Yakında, Karakomik Filmler ve Yahşi Batı'da beraber çalıştığı arkadaşı Cem Yılmaz'ı yazdı.

 

Ahu Yağtu ile evliliğinden Kemal adında bir oğlu olan Cem Yılmaz, sunucu Defne Samyeli ile aşk yaşıyor. 

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Cem Yılmaz
Ahu Yağtu
Kemal Yılmaz
Boşanma
Çocuk

Facebook Google plus Instagram Twitter