Reklam
Temiz Magazin
06 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Cenk Eren, tarihe tanıklık eden şarkılarla liste başı...

Gündem
30 Aralık 2019
Cenk Eren, tarihe tanıklık eden şarkılarla liste başı...

Eğlence ve sahne dünyasının sevilen ismi Cenk Eren, Tanju Okan ve Ferdi Özbeğen şarkılarını seslendirdiği "Repertuvar" projeleri serisindeki başarısını bu kez "Selda Bağcan Şarkıları"nda gösterdi. Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü usta sanatçı Selda Bağcan üstlendiği "Cenk Eren Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları" albümü dijital platformlarda en çok indirilen şarkılar listesinde ilk sıraya yükseldi.

Cenk Eren, aylarca tarihe tanıklık etmiş şarkılardan oluşan Selda Bağcan şarkılarının özenle seçerek, yine bir yıla yakın gibi uzun süren stüdyo çalışması ile geçtiğimiz hafta müzikseverlerle buluşturduğu "Cenk Eren Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları" şimdiden müzik otoriteleri tarafından yılın en iyi albümlerinden biri olarak gösteriliyor. Tüm radyo ve müzik listelerinde de hızla yükselişte olan albümün ilk konseri için ise kolları sıvayan Cenk Eren, çok özel repertuvarı ile sevenleriyle buluşacak. Bu albümde her şeyi ince eleyip sık dokuyan Cenk Eren, albüm çalışmasında stüdyoda sabahladığını ve hayatının albümü olduğunu dile getirdi.

Eren, yeni projesi, "Cenk Eren Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları"nı ilk defa 10 Ocak Cuma günü İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği büyük konserinde seslendirecek.

 

 

Etiketler: 
Cenk Eren
Cenk Eren Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları

Facebook Google plus Instagram Twitter