Temiz Magazin
24 Ekim 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Çılgın Sedat’ın zor günleri! Evimi, otomobilimi, yazlığımı sattım ama...

Gündem
05 Şubat 2019
Çılgın Sedat’ın zor günleri! Evimi, otomobilimi, yazlığımı sattım ama...

Şarkıcı Sedat, serebral palsi hastası oğlunun rahatsızlığından dolayı yaşadığı zorlukları anlatırken konuşmakta güçlük çekti.

Oğlunun hastalığının çok masraflı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, evinin kirasını öderken zorlandığını ve bu süreçte elindeki tüm mal varlığını sattığını söyledi.

'HER ŞEYİ SATARIM AMA ONURUMU ASLA!'

Arabamı sattım, satmak zorundaydım. Her şeyim gitti. Evimi sattım, arabamı sattım, yazlığımı sattım. Mal olarak her şeyi satarım ama onurumu satmam. Adam gibi çalışmaya çalışıyorum. Bakıyorum hep aynı yüzler, hep aynı yüzler...

Bir kişi de çıkıp demiyor ki ‘Oğlum boş ver! Hiçbir şey değilsin sen, ama evladın için ben sana farklı bir iş kapısı açayım da yardımcı olayım.’ kimse bana destek olmadı. Ben kimsenin kapısını çalmadım, kime gideceğim ki... Ben para istemiyorum, hiçbir zaman da istemedim, bana iş versinler yeter.

"OĞLUMUN AYLIK MASRAFI 8 BİN TL"

Oğlunun aylık masrafının 8 bin TL olduğunu belirten Çılgın Sedat, "Geçen günlerde ben sahnedeyken oğlumu ambulansla hastaneye kaldırdılar. Ben sadece telefonda onu izledim. Sahnede olduğum için gelen insanları eğlendirmek için gidemedim. Haftada sadece bir gün işe gidiyorum onunla da her şey çok zor oluyor. Ve şu an 350 bin TL borcum var " dedi.

Etiketler: 
Çılgın Sedat
sedat
şarkıcı sedat
Serebral Palsi

Facebook Google plus Instagram Twitter