Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Corona Virüs'e yakalandılar

Gündem
23 Kasım 2020
Corona Virüs'e yakalandılar

Son dönemde yazdığı kitaplarla da dikkat çeken, ünlü şarkıcı Ege, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, Coronavirus (Covid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Şarkıcı Ege, Instagram hesabından kötü haberi verdi. Coronavirus (Covid-19) testinin pozitif çıktığını duyuran Ege, “Şu anda gribal etkilerin dışında, kendimi kötü hissetmiyorum” açıklamasını yaptı ve takipçilerine ‘maske takın’ uyarısında bulundu.

Ege’nin açıklaması şöyle:

Geçtiğimiz günlerde yaptırmış olduğum Covid test sonucum maalesef “pozitif” çıktı… Şu anda gribal etkilerin dışında, kendimi kötü hissetmiyorum. Umarım böyle devam eder… Herkes gerçekten sıkı önlemler alsın ve kendine çok çok dikkat etsin. Lütfen maske takmayı unutmayın… Güzel günlerde görüşmek ve yeniden konserlerde buluşmak dileğiyle…

92 yaşında

92 yaşındaki usta sanatçı Haldun Dormen, Coronavirus'e yakalandı.

Sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan Haldun Dormen, hastalığını böyle duyurdu:

"Dün yapılan test sonucumun pozitif olduğunu öğrendim fakat durumum gayet iyi. Doktorlarım yaptıkları kontrollerin sonucunda her şeyin olumlu yönde seyrettiğini bildirdiler. Lütfen nerede olursak olalım kendimizi ve çevremizdekileri en güvenli şekilde korumaya, maskemizi takmaya ve sosyal mesafeli kalmaya dikkat edelim. Hep birlikte bu virüsün üstesinden geleceğimize inanıyorum."

Etiketler: 
Ege
Haldun Dormen
Corona Virüs

Facebook Google plus Instagram Twitter