Reklam
Temiz Magazin
30 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

''Dedemin Fişi'' İzmir'i salladı!

Gündem
26 Ocak 2016

Televizyon ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibinin yer aldığı 'Dedemin Fişi' filmi İzmir'de seyircisiyle buluştu. Hikâyesi Yılmaz Erdoğan’a, senaryosu Güldür Güldür ekibine ait olan 'Dedemin Fişi' filminin kadrosu, benzersiz tiplemeleri ile izleyenleri kahkahalara boğdu. Dev Ajans’ın organizasyonu ile gerçekleşen etkinlikte İzmirli sinemaseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan ‘Dedemin Fişi’ filminin oyuncuları film gösterimi öncesinde buz pisti üzerine kurulan dev sahnede sevenlerini selamladı. Hayranları ile hasret gideren oyuncular onlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Sinemaseverler Oyuncularla Sohbet Etme Fırsatı Buldu

Sinemaseverler ‘Dedemin Fişi’ filminin oyuncularıyla sohbet etme fırsatı buldu. Yoğun ilgiden dolayı mutluluklarını dile getiren oyuncular İzmir seyircisine teşekkür etti. Söyleşi sonrasında ise ünlü oyuncular ve yapım ekibi izleyicilerle birlikte filmi izlediler. Dedemin Fişi filminin oyuncuları sinema salonunda izleyiciler ile günün anısını selfie ile ölümsüzleştirdi.

Tam Bir Aile Komedisi

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği Dedemin Fişi filminin yönetmen koltuğunda Meltem Bozoklu oturuyor. Filmde genç kuşağın başarılı komedyenleri Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, İrem Sak, Özge Borak, Doğa Rutkay, Uğur Bilgin, Ali Sunal, Özgün Aydın, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Özlem Tokaslan, Zeynep Kankonde, Kıvanç Baran Arslan ile yeşilçamın dev oyuncusu Ayşen Gruda rol alıyor.

 

Facebook Google plus Instagram Twitter