Temiz Magazin
22 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

“Deliha 2” gişesini Cücük klibiyle kutladı!

Gündem
13 Şubat 2018
“Deliha 2” gişesini Cücük klibiyle kutladı!

“Deliha 2”nin efsaneleşen cücük hareketi kliplendi! Filmde Enis Arıkan’ın seslendirdiği “Cücük” şarkısı çok beğenilip dillere dolanınca ekip, şarkıya yeni sözler yazıp stüdyoya girdi. Filmin oyuncuları gişede gördüğü yoğun ilgiyi kliple kutladı. Gupse Özay, Hülya Duyar, Mert Öner, Fatih Özkan ve Mehmet Er stüdyoda hem çok eğlendi hem de sevenlerine bir şarkı armağan etti.

Gupse Özay bu eğlenceli klibi, “Müzik listelerini altüst eden CÜCÜK şarkısını dinlediniz mi?” diyerek kendi Instagram sayfasından paylaştı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Deliha 2” sinemalarda güldürmeye devam ediyor!

“Deliha 2” Kısa Hikâye:

Zeliha hâlâ deli, çok samimi  ve başına sürekli yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor hem de yine de tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

 

 

Etiketler: 
Deliha 2
Cücük
klip
Gupse Özay
Hülya Duyar
Mert Öner
Fatih Özkan ve Mehmet Er