Reklam
Temiz Magazin
30 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Demet Akalın: “Deniz Seki’ye not söylemek isteyen var mı?”

Gündem
13 Nisan 2016

Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde kalan şarkıcı Deniz Seki, hapishanede yattığı süre içerisinde önce EŞkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine konuk oyuncu olarak katılmasıyla; daha sonra da cezaevinde yazdığı ve 14 Şubat’ta çıkardığı ‘Denizin Dibi’ adlı kitabıyla adından söz ettirmeyi başardı. Seki’nin yakın arkadaşlarından biri olan Demet Akalın, sosyal medya hesabından Seki’yi ziyaret edeceğini açıkladı.

Demet Akalın da ünlü şarkıcıyı kaldığı cezaevinde ziyaret eden ünlü isimler arasında. Geçen ay katıldığı ‘Renkli Sayfalar’ programına Seki’nin mektubu okunması üzerine duygulanan Akalın, dostu için; “Deniz Seki’ye cezaevini hiç yakıştıramıyorum. Bizim onunla bambaşka hayallerimiz vardı. Hira doğduğunda o da bebek yapacaktı. Deniz çok kıymetli bir insan. O çıktığında tüm hayallerimizi gerçekleştireceğiz. Deniz çok güçlü bir kadın. Ondaki güç bende olsa dünyayı yakardım herhalde” açıklamasını yapmıştı.

Seki’nin kendisini ziyarete gitmediği için kızdığını dile getiren Akalın, oraya gitmenin ve o koridordan geçmenin çok zor olduğunu dile getirdi.

Sosyal medyayı aktif kullanan Akalın, dün Twitter hesabından; “Deniz sekiye not soylemek isteyen var mı?” yazdı. Bu soru üzerine Seki’nin hayranları sevgi ve selamlarını iletirken; sert eleştirilerde bulunanlar da oldu.

Akalın’ın bir takipçisi; bu soru üzerine; ‘Bayhan’ın selamını söyle’ yazarak, Seki ile Bayhan arasındaki gerginliğe gönderme yaptı.

 

Sözcü Gazetesi

Etiketler: 
Demet Akalın

Facebook Google plus Instagram Twitter