Reklam
Temiz Magazin
22 Şubat 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Demet Akalın'ın erkek hayranlarından şaşırtan isteği

Gündem
11 Temmuz 2018
Demet Akalın'ın erkek hayranlarından şaşırtan isteği

Bodrum Gümbet'te bir kulüpte konser veren Demet Akalın, sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahnedeki enerjisiyle dikkati çeken Akalın, şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet etti.

ÖN MASADA KADIN GÖRMEK İSTİYOR

Hayranlarına takılmayı da ihmal etmeyen Akalın, ön masalarda oturan erkekleri görünce esprili bir dille, “Şu ön masalarda bir gün bir kadın göremeyecek miyim? Hepsi kardeşim olsun ama kadınlar da olsun” ifadelerini kullandı.

"Bugün doğum günü, evlilik yıl dönümü olan var mı?" diye soran ünlü popçu, hayranlarından bazıları el kaldırınca nüfus cüzdanlarını istedi. Mekânda eğlenen gençlerden birinin yanındaki kız arkadaşına evlilik teklifi yapacağını söylemesi üzerine Demet Akalın, gençleri sahneye çağırarak, "Yüzüğün var mı?" diye sordu. Genç "Yüzüğüm yok" deyince, Akalın "Kız bu seni kandırıyor, sakın ha" sözleriyle hayranlarına takıldı.

KONSERDE İZDİHAM

Demet Akalın’ın konserini dinlemeye gelen hayranları, kulübe sığmayınca kapıdan dinlemek zorunda kaldı. Bin 500 kişilik olan mekâna 2 bin kişi alınınca konserde izdiham yaşandı. Demet Akalın’ın bol bol fotoğrafını çekmek isteyen hayranları ise birbirleriyle yarıştı.

Okan Kurt, eşi Demet Akalın’ı yalnız bırakmadı. Bir an olsun eşinden gözünü ayırmayan Kurt, bazı şarkılara da eşlik etti.

 

 

Kaynak: 
Milliyet
Etiketler: 
Demet Akalın
Okan Kurt
Bodrum
Gümbet
konser