Reklam
Temiz Magazin
23 Ocak 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Demet Akalın, Nur Yerlitaş'la barıştı.

Gündem
03 Mayıs 2018
Demet Akalın, Nur Yerlitaş'la barıştı.

Vatanımız için canını feda etmiş şehitlerimiz ve acılı şehit ailelerini hiçe sayarak, İnstagram canlı yayınında "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" diyerek toplumda infial yaratan ve hakkında onlarca dava ve suç duyurusu bulunan Nur Yerlitaş'a sanat dünyasından tepki gelmişti. 
Tepkilerin en başında Demet Akalın vardı. Yıllar yakın görüştüğü modacıyı takipten çıkararak bir fitilin ateşini yakmış, Akalın'ın ardından Ajda Pekkan Nur Yerlitaş'ı takibi bırakmış, klibinde modacıyı oynatan Serkan Kaya, klibini çöpe atarak yeniden bir klip çekmişti. 

 

İsmail Türüt: " "Şehitlik makamı çok büyüktür, bunu anlamayan Nur Yerlitaş zavallının tekiymiş kendisini kınıyorum" demiş, Tuğba Ekinci suç duyurusunda bulunmuştu. 
 

DEMET AKALIN'IN ŞEHİT ACISI TAM 6 AY SÜRDÜ! 
DEMET AKALIN, NUR YERLİTAŞ'LA GÖRÜŞMEYE BAŞLADI, DÜN GECE İNSTAGRAM HESABINDAN YENİDEN TAKİP ETMEYE BAŞLADI!
İŞTE DETAYLAR:

 

Tepkilerin en başını çeken Demet Akalın: "BEN BİLİYORSUNUZ DUYGULARIMI BİR ASKER KIZI OLARAK HEMEN BELLİ EDERİM" demişti. O dönemde sanat dünyasındaki yakınlarının kendisine destek vermeyerek bu tepkileri verdikleri Nur Yerlitaş, "Beni konuşturmasınlar elimde kozlar var" demiş, Demet Akalın'ın buna cevabı da "Hala takip edenler düşünsün" olmuştu. 
 

DEMET AKALIN'IN ŞEHİT ACISI BİTTİ. NUR YERLİTAŞ'LA GÖRÜŞMEYE BAŞLADI.
Nur Yerlitaş'a yapılan tepkilerin en başındaki Demet Akalın'ın "şehit acısı" tam ay sürdü. Akalın, Nur Yerlitaş'la görüşmeye başladı. 
Evlilik yıldönümü kutlamasına katılan Bülent Ersoy'a pırlanta yüzük gönderdi, Bülent Ersoy hediye yüzüğünü Popstar 2018'in 25 Nisan canlı yayınında gösterdi, gösterirken de "Bana bunu yollamış, Nur'a da yüzük yollamış onun hesabını soracağım" diyerek, balık hafızalı magazin basının gözünden kaçan bir detayı söylemişti. 
İşte o Demet Akalın, dün gece Ebru Gündeş'i dinlemeye gitti, ön masasına gecenin ilerleyen saatlerinde Nur Yerlitaş geldi oturdu ve Kanal D Magazin D kameralarına yansıyan bu samimi görüntüleri çekti. 
Gecenin sonunda Demet Akalın, Nur Yerlitaş'ı İnstagram'dan takibe aldı. Ama Nur Yerlitaş onu almayınca, fanlarından da tepki alınca, takibi yine bıraktı. 

 

SEVGİLİ DEMET AKALIN, ŞEHİT ACISININ 6 AY SÜRECEĞİNİ BİLSEYDİ, ACABA NUR YERLİTAŞ'A TÜM BUNLARI YAPAR MIYDI?
Keşke Demet Akalın, Nur Yerlitaş'a o dönemde düşmanca davranıp, tribünlere oynamak yerine destek olsaydı, "Ben Nur'u tanıyorum, bunları sizin anladığınız manada söylemedi" diyebilseydi... 

DEMET AKALIN'IN GÜNAY'DAKİ GÖRÜNTÜLERİ İÇİN:

https://www.instagram.com/p/BiUj2g1n5G4/

 

Etiketler: 
Demet Akalın
Nur Yerlitaş