Temiz Magazin
19 Mayıs 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Demet Özdemir eski eşi Oğuzhan Koç’un evinde

Gündem
24 Mayıs 2023
Demet Özdemir eski eşi Oğuzhan Koç’un evinde

Oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz haftalarda tek celsede boşandığı Oğuzhan Koç'un evinden çıkarken görüntülendi. Elindeki kağıtlarla dikkat çeken Demet Özdemir ayak üstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında dünyaevine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, sosyal medyada aşk pozları verirken sürpriz şekilde ayrılık kararı aldı.

Ünlü çift, 8 Mayıs'ta anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Eski eşler, Büyükada'da avukatları ile birlikte katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmedi.

10 dakika süren duruşma sonrası adliyeden ayrı ayrı çıkış yapan ikiliden Koç, "Gereken açıklamaları yapmıştık, siz de gereken şeyleri biliyorsunuz. Hepinize teşekkür ederim" dedi.

Oğuzhan'dan beş dakika sonra çıkan Özdemir ise "Arkadaşlar teşekkür ederim, bir açıklama yapmayacağım. Bu kadar gürültüye gerek yok" şeklinde konuştu.

Son olarak Demet Özdemir, dün eski eşi Oğuzhan Koç’un Levent'teki evindeydi. İki saat içeride kalan Özdemir, çıkışta kendisini bekleyen gazetecilere "Birkaç eşyam kalmıştı onları aldım. Ne aldığımı sormayın, benim özelim" dedi.

Özdemir, "Arkadaş kalabildiniz mi?" sorusuna da “Hiçbir zaman aramız bozulmadı zaten" diye cevap verdi. Demet Özdemir’in ev çıkışı elindeki dosyalar dikkat çekti.