Reklam
Temiz Magazin
23 Ocak 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Demet Şener ile Ece Erken arasında sular durulmuyor!

Gündem
06 Haziran 2018
Demet Şener ile Ece Erken arasında sular durulmuyor!

Eski manken Demet Şener, popçu Demet Akalın için "Yıllarca üzerimden prim yaptı, mağdur numarasıyla. Susmak yok artık. Yeter" sözlerini dile getirince, konu "Söylemezsem Olmaz" programında masaya yatırılmıştı. Programın yorumcularından Ece Erken, "O dönem çok iyi hatırlıyorum Demet Akalın'ın eşyaları evden atıldı" sözlerini dile getirince Şener, canlı yayına telefonla bağlanmıştı. 

Demet Şener, Ece Erken'in sözlerine karşılık "Birilerinin maşalığını yapıyor" deyince ortalık epey karışmıştı. Yaşanan olayların ardından Demet Şener, Ece Erken'i "kale almadığını" dile getirmişti. Erken de Şener'in açıklaması üzerine şu sözleri dile getirdi: "Çok doğru söylemiş. Çünkü biz birbirimizi tanımıyoruz. Alakam olmayacak bir insan. Görsem merhaba demem. Tanımıyorum çok doğru söylemiş. Ama öyle bir söylüyor ki karşı taraf onu dikkate alıyor da o almıyormuş gibi. İki taraf için de aynı şey geçerli. Allah yolunu açık etsin."

Ece Erken, "Benim de çalışmadığım dönem oldu ama kimseye sarmadım. Öyle bir dönemi... Saygı duymak lazım. O yüzden söyleyecek bir şey yok" sözlerini de ekledi. Demet Şener, Ece Erken'in sözlerine karşılık "Başka hiçbir şey konuşmuyor. Hayatta hiç cevap veremeyeceğim bir şey yok, veremeyenler düşünsün bombayı patlattım" dedi.

 

 

Etiketler: 
Ece Erken
Demet Şener
Demet Akalın
tartışma