Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Deniz Akkaya'dan bir Hadise ve Reza Zarrab bombası daha... 'Hamile kalınca para istedi'

Gündem
07 Eylül 2021
Deniz Akkaya'dan bir Hadise ve Reza Zarrab bombası daha... 'Hamile kalınca para istedi'

Deniz Akkaya, Hadise ve Reza Zarrab iddialarını bir üst perdeye taşıdı. Akkaya, Hadise'nin hamile kaldığını iddia etmişti. Akkaya yeni açıklamasında "Hadise, Reza Zarrab’tan hamile kalınca para istedi" ifadelerini kullandı. Akkaya, kendisine Hadise'nin 'aptal' demesine de cevap verdi.

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Deniz Akkaya, şarkıcı Hadise'nin, arkadaşı Ebru Gündeş'in boşandığı eski eşi Reza Zarrab'tan hamile kaldığı iddiasını ortaya atmıştı.

Akkaya'nın iddiaları bununla da kalmadı. Deniz Akkaya yeni iddiasında "Hadise, Reza Zarrab’tan hamile kalınca para istedi. Bana aktarılana göre doğurursa ve doğurmazsa ne kadar isteyeceğini de söyledi" dedi.

Hadise'nin hakkında çıkan tüm dedikoduların para odaklı olduğunu söyleyen Akkaya açıklamasının devamında "Senin bana aptal demeye cürmün yetmez" dedi.

Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'tan hamile kaldığı yönünde çıkan dedikodulara sosyal medya hesabından İngilizce bir video paylaşarak yanıt veren Hadise, "Bir aptal, konuştuğu zaman dikkatlice dinleyin. Çünkü bir aptal konuşurken onu dinlemek önemlidir" ifadelerine yer vermişti.

Etiketler: 
Deniz Akkaya
Hadise
reza zarrap
Ebru Gündeş
Söylemezsem Olmaz
Beyaz Tv
hamile
Para

Facebook Google plus Instagram Twitter