Reklam
Temiz Magazin
15 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ebru Yaşar'dan "Alev Alev" polemiğine son nokta

Gündem
08 Kasım 2019
Ebru Yaşar'dan "Alev Alev" polemiğine son nokta

Meslektaşı Feridun Düzağaç'ın sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklama kendisine sorulan şarkıcı Ebru Yaşar, günlerdir süren polemiğe son noktayı koydu.

Feridun Düzağaç hayranlarının şarkının yeni versiyonunu beğenmeyip ağır eleştirilerde bulundukları hatırlatılan Ebru Yaşar, "Feridun Düzağaç 15 yıl önce söylemiş, ben de 15 yıl sonra söyledim. Bir sanat eserini alıp o yıllardan bu yıllara taşımak çok önemli bir görev. Mesela Sezen Aksu bu konuda çok bonkör, o yüzden Sezen Aksu. Eserlerini tüm sanatçılarla paylaşıyor. Bütün beste yapanlar bu şekilde düşünmeli. Şarkıları da şarkıcıları da yaşatmak lazım. Sonuç olarak 'Alev Alev'i benden dinlemek isteyen benden, Feridun'dan dinlemek isteyen Feridun'dan dinleyecektir" dedi.

"SANATÇIYA YAKIŞAN ESERİNİN ARKASINDA DURMAKTIR"

Feridun Düzağaç'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım da sorulan Yaşar, "Feridun'un açıklamasına istinaden üzerime alınmak istemediğim şeyler var. Ben ne şarkıyı daha önce almak isteyen sanatçıların adlarını biliyorum ne de şarkının alım sürecinde maddi konularla ilgili bir bilgim var. Sanatçılığa yakışan eserinin arkasında durmaktır. Biz onun haberi olmadan bir şey yapmadık, hatta şarkının demosunu bile önce ona gönderdik" şeklinde konuştu.

 

 

Kaynak: 
Milliyet
Etiketler: 
Ebru Yaşar
Feridun Düzağaç
Alev Alev

Facebook Google plus Instagram Twitter