Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Edis 21 Aralık’ta askere gidiyor

Gündem
09 Eylül 2019
Edis 21 Aralık’ta askere gidiyor

Edis, geçtiğimiz gün Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması ve Festivali’nin kapanış konserini gerçekleştirdi. Kuşadası Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen konser öncesi basın mensuplarına konuşan Edis, “Altı yıl aradan sonra böyle güzel ve eski  bir yarışmanın, “Ben çok eski zamanlarına yetişemesem de” yeniden düzenlenmesi bence çok güzel bir şey. Katılan herkese bol şans ve başarı diliyorum” şeklinde konuştu.

21 Aralık’ta askere gideceğini söyleyen Edis, yılbaşında askerde olacağını ve eğer komutanları izin verirse orada askerlere bir moral konseri vermeyi cok istediğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Haluk Levent’in kanser hastası hayranları Nida’yı ziyaret etmesiyle ilgili de konuşan genç popçu “Haluk Abi bence bu ülke için çok önemli bir insan zaten aynı zamanda kendisi benim akrabamdır. Nida ile ve ailesi ile birkaç aydır telefonla görüşüyorduk zaten fakat Amerika da olduğum için ziyaret edememiştim geldiğimde Haluk abimle birlikte Nida’yı ziyaret ettik hem biz hem onlar çok mutlu oldular” dedi.

Konserde kendi şarkılarının yanı sıra Kenan Doğulu’dan “Çakkıdı” ve Mor ve Ötesi’nden “Bir Derdim Var” gibi şarkıları da seslendiren Edis, sahne performansıyla seyircilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Edis’in muhteşem sahne performansının ardından düzenlenen törenle ödüller sahiplerini bulurken, en iyi yorumcu ödülünü  Duygu Karakuş  kazanırken, Altın Güvercin Beste Yarışması'nın gelenekselleşen Barış Manço Onur Ödülü bu yıl ünlü yorumcu Alpay’a verildi.

 

 

Etiketler: 
Edis
22. Altın Güvercin Festivali ve Beste Yarışması
konser
Askerlik

Facebook Google plus Instagram Twitter