Reklam
Temiz Magazin
04 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Edis o video için açıklama yaptı!

Gündem
24 Ocak 2020
Edis o video için açıklama yaptı!

Son dönemde özellikle mesajlaşma ifşaalarının sosyal medyada artmasıyla birlikte ortaya atılan iddialar daha "inanılır" bir hal aldı. Bazı ünlü isimler yapılan ifşaları doğrularken, çoğunluğu ise görüntülerdeki mesajlaşmaların kendilerine ait olmadığını ya da görüntülerdeki kişinin kendileri olmadığını söyledi.

İfşa görüntülerinden etkilenen son isim ise Edis Görgülü oldu. Instagram'daki lost.secret isimli hesaptan yayılan "Edis ifşa" iddiası bir anda sosyal medyanın gündemi oldu ve herkes Edis Görgülü'nün o görüntülerini aramaya başladı.

Ancak gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Görüntülerdeki kişi Edis Görgülü değildi. Fiziksel özellikleri Edis'e benzeyen kişi Ricky adını kullanan 25 yaşındaki Riccardo Cossarini isimli bir İtalyan çıktı. Eşcinsel olduğu anlaşılan Ricky'nin Instagram adresinden yaptığı paylaşımlarda Edis'e benzerliği dikkat çekiyor.

Edis: Yasal işlem başlatacağız

Paylaşılan görüntüler nedeniyle açıklama yapan Edis, "Açıklama yapmak zorunda kaldık. O görüntülerin benimle hiç alakası yok. O İtalyan bir arkadaş. Yani umurumda da değil. Ancak kamuoyunu etkileyecek bir duruma gelirse yasal işlem başlatacağız" dedi.

 

 

Etiketler: 
Edis Görgülü
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter