Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

ELÇİN SANGU "ALLAH BELASINI VERSİN, SEKTÖRDEN SİLİNİR BU İNŞALLAH DİYEREK YOLUMU DEĞİŞTİRDİĞİM İNSANLAR VAR!"

Gündem
25 Kasım 2021
ELÇİN SANGU "ALLAH BELASINI VERSİN, SEKTÖRDEN SİLİNİR BU İNŞALLAH DİYEREK YOLUMU DEĞİŞTİRDİĞİM İNSANLAR VAR!"

ELÇİN SANGU DOĞAL HALLERİYLE BEĞENİ REKORU KIRDI

“SAKARLIKTA BİR DÜNYA MARKASI OLABİLİRİM”

Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu olan Elçin Sangu, samimi itirafları ve sorulara verdiği sempatik cevaplarla sosyal medyaya damga vurdu.

Büyük beğeni toplayan programda Sangu’nun doğal tavırlarına adeta övgüler yağdı.  Beş günde 500 bin izlenme rakamına ulaşan programda yurtdışında da hatırı sayılır bir hayran kitlesi olan güzel oyuncuya iltifat dolu yorumlar geldi. Programın başlangıcında ufak bir de kaza atlatan Sangu, masa üzerindeki su bardağını üzerine devirdi. Yaşadığı talihsizliği geçiştirmeye çalışan ünlü oyuncu, “Sakarlıkta bir dünya markası olabilirim. Bazı arkadaşlarım çok iyi bilir” diyerek güldürdü.

BİR GÜN HİNTLİ BİR GÜN ROMAN KADINI OLUYORDUM

Çocukken annesine hep başka bir karakterde kapıyı açtığını anlatan Sangu “Bir gün Hintli, bir gün Roman kadını olarak kapıyı açıyordum. Kendime evde kostümler hazırlıyordum. Tenimi esmere boyuyor, kaş yapıyordum. Danslar filan ediyordum“ diyerek oyunculuğa yatkınlığının o dönemlerden geldiğini belli etti.

 

ALLAH BELASINI VERSİN, SEKTÖRDEN SİLİNİR BU İNŞALLAH DİYEREK YOLUMU DEĞİŞTİRDİĞİM İNSANLAR VAR

Kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren güzel oyuncu, ‘Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştiririm dediğin bir ünlü var mı? sorusuna, “Çok yok ama var. Allah belasını versin, sektörden silinir bu inşallah diyerek döndüğüm. Bu neden bu kadar paralar kazanıyor dediğim birileri var” itirafıyla stüdyodaki herkesi şoke etti.

 

 

Etiketler: 
elçin sangu
İbrahim Selim
İbrahim Selim ile Bu Gece

Facebook Google plus Instagram Twitter