Reklam
Temiz Magazin
21 Ekim 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Elçin Sangu. Sevgilisinin mağaza açılışında!

Gündem
12 Ekim 2020
Elçin Sangu. Sevgilisinin mağaza açılışında!

Tasarımcıların ve yerli moda üreticilerinin platformu Commun Store, ilk mağazasını Palladium AVM’de pandemi nedeniyle sessiz sedasız açtı. Commun Store’un sahibi Yunus Özdiken’i açılışta sevgilisi Elçin Sangu, yalnız bırakmadı.

Mağazada özel tasarım ürünleri inceleyen Sangu, güzelliğiyle bütün gözleri üzerinde topladı.  Modacılarla birlikte yürütülen projenin pek benzeri olmadığını belirten ünlü oyuncu, gazetecilerin ayaküstü sorularını cevapladı.

DELİLER GİBİ ALIŞVERİŞ YAPMAK BANA GÖRE DEĞİL

Kendisinin alışveriş konusunda kötü olduğunu itiraf eden Sangu,  “Aşırı alışveriş seven biri değilim. Deliler gibi alışveriş yapmak hiç bana göre değil. Bizim ilişkimizde tam tersi” diye konuştu.

SİTEM ETTİ

Başrollerinde oynadığı ‘İyi Günde Kötü Günde’ dizisinin erken final yapmasıyla ilgili sorulara güzel oyuncu, “İç dinamiklerle alakalı. Bu kadar zor zamanlarda insanların özveriyle, canı pahasına çalıştığı işlerde 6 bölüm hakkı değil. Söylenecek çok bir şey de yok. 6 bölümde bir işin kendini anlatabilmesi mümkün değil. Dolayısıyla orada başka faktörler giriyor” diyerek suskunluğunu bozdu.

ÇİRKİN OLDUĞUNA İNANDIRILMAYA ÇALIŞILIYOR

Hazal Kaya’nın “Dizi sektöründe kilolu diye kadınlara başrol verilmiyor” sözleri hakkında Sangu,“Toplum dayatması her şeyde yok mu? Yeterince beğenilmeyen biriyse hemen güzelliğinden çirkinliğinden dem vuruluyor. Keşke olmasa. Bazen toplum bazen de yapımcının baskısıyla çirkin olduğuna inandırılmaya çalışılıyor. Psikolojisi bozulan oyuncuda yüzüne bir şey yaptırıyor. Sonrada ‘estetikten geçilmiyor’ diyorlar. Herkes güzel olmak, yakışıklı olmak zorunda değil. İşini, mesleğini iyi yapsın yeter. Bana da başta hep kötü karakter geliyordu. ‘Kızıldan masum çıkmaz’ diye bir algı vardı. Neye önyargı varsa onu kırmak için uğraşıyorum. Elimizden geldiğince de farklı roller olsun istiyorum” diyerek cevap verdi.

GÖRDÜĞÜM SEVGİ KARŞISINDA MUTLULUK DUYUYORUM

İspanya’da büyük bir hayran kitlesi oluşan güzel oyuncu, İspanyol hayranlarının yoğun ilgisi hakkında ise, “Ne kadar güzel bir şey, dünyanın her yerinden sizi takip ediyor, izliyor, iyi dileklerde bulunuyorlar. Ben sadece bu gördüğüm sevgi karşısında mutluluk duyuyorum” dedi.

Etiketler: 
elçin sangu
Yunus Özdiken

Facebook Google plus Instagram Twitter