Temiz Magazin
28 Ocak 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Elle Style Awards ödülleri sahiplerini buldu!

Gündem
20 Ocak 2016

Törende stil sahibi isimler ödüllendirildi. Tören birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Törene katılanlar arasında Burcu Esmersoy, Dilek Hanif, Sinem Kobal, Gökhan Türkmen, Gülşen, Gökhan Özoğuz, Yasemin Özilhan, Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Elif Mısırlı ve Pınar Sabancı da vardı. Törenin ardından ünlü isimler, after party’de eğlendi. Parti, DJ Tarık Koray’ın müzikleriyle renklendi.  

Benim gelinim belli

Ödül töreninin jürisinde yer alan Burcu Esmersoy, “Yılın kadın oyuncusu” dalında Sinem Kobal’a oy verdiğini söyledi. Ünlü sunucu, yeniden gündeme gelen Sinem Kobal-Arda Turan’ın ayrılmasına kendisinin neden olduğunu iddialarını reddetti. Esmersoy, “Elle yarışmasında ben Sinem’e oy verdim. Bu iddialar çok asılsız, ayrıca benim gelinim belli” 

Burcu Esmersoy

Sinem Kobal

 'Yılın kadın müzik starı' ödülüne layık görülen Gülşen, geceye aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu'yla el ele katıldı. 

Yılın Stil ikonu seçilen Yasemin Özilhan, geceye eşi İzzet Özilhan’la katıldı.

Deliçeri modası

Yılın erkek müzik starı seçilen Gökhan Özoğuz, stiliyle yine fark yarattı. Pembe çorapları, boyalı ceketi ve tüfek mermisinden olan kemeriyle dikkat çeken şarkıcı, “Arkadaşlarımın baskısıyla modaya giriyorum. Herkese hitap etmeyecek, farklı bir tarz olacak. Osmanlı’daki ‘Deliçeri’ askerlerini marka adı olarak kullanacağım” dedi. 

Juri seçimiyle kazananlara ödüllerini DEMSA Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan verdi.

Tören kozmetik mağaza zinciri Douglas Türkiye sponsorluğunda gerçekleşti.

 

Hürriyet Gazetesi

 

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter