Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Emre Kınay: "Hülya Koçyiğit'ten danışman olmaz!"

Gündem
14 Mayıs 2020
Emre Kınay: "Hülya Koçyiğit'ten danışman olmaz!"

Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği 40, Jülide Ateş'in sunumuyla, Haber Global ekranlarında her Perşembe ekrana gelmeye ve gündem yaratmaya devam ediyor. 

 

Jülide Ateş’in 14 Mayıs Perşembe akşamki konuğu Duru Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni ve oyuncu Emre Kınay oldu.

 

Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği, Jülide Ateş’in sunduğu 40 Programı'nda Emre Kınay’a 40 soru yöneltildi. Kınay, kendisine ayrılan 2 dakika sürede 40 soruyu tüm içtenliğiyle yanıtladı, çoğu soruda ise ek süre istedi… Emre Kınay, özel hayatından tiyatrosuna, spordan belediye başkanlığına kadar pek çok soruyu yanıtladı.

HÜLYA KOÇYİĞİT'TEN DANIŞMAN OLMAZ!

Emre Kınay’ın Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Politikaları üyelerinden Hülya Koçyiğit için söyledikleri de 40’da konuşulan konular arasındaydı.

Emre Kınay’a Hülya Koçyiğit için söyledikleri hatırlatıldı. 

Emre Kınay, Hülya Koçyiğit’in “Projeler üretiyoruz, Cumhurbaşkanına sunuyoruz o da karar veriyor” cümlesine üzerine “Sayın Cumhurbaşkanını uyarmak isterim danışmanlarını değiştirsin, direkt ve derhal diyerek, vizyoner olmayanlardan danışman olmaz” demişti…  

Jülide Ateş, Emre Kınay’a Hülya Koçyiğit’le ilgili o cümleleri hatırlattı.

Kınay’ın yanıtı şöyle oldu: “Hülya Koçyiğit’in vizyonuyla ilgili  tartışma başlatırım evet. Hülya Hanım’ın sözleri özelinde söylediklerimin altına imzamı atarım. Ötesiyle ilgili bir şey söylemiyorum! Diğer beyefendi ve unvan sahibi şahısları tanımıyorum. Hala da anı fikirdeyim” dedi.  

Etiketler: 
Hülya Koçyiğit
Emre Kınay

Facebook Google plus Instagram Twitter