Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

En özel fotoğraflarla bu hafta "Bir Zamanlar Çukurova"da neler olacak?

Gündem
23 Ekim 2019
En özel fotoğraflarla bu hafta "Bir Zamanlar Çukurova"da neler olacak?

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği "Bir Zamanlar Çukurova", 41. bölümünde, pek çok sorunun cevabına sahne oluyor! Ama elbette, Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı yerde her cevap ardından yeni sorular ve sorunlar getirmeye devam ediyor!

DEMİR İDAMA MI MAHKUM OLUYOR! ZÜLEYHA BU KEZ YILMAZ’LA GİDİYOR MU?

Demir’in hayatının, Şermin’in iki dudağı arısında olduğu sabah, Konak’ta da gerilim hakimdir! Hünkar elbette, Yılmaz ile kaçmaya çalışan Züleyha’yı mahkemeye götürmek istemez. Züleyha’nın masumiyetinin tek şahidi Haminne’dir ve o da hiç birşey hatırlamamaktadır.

Züleyha bir yandan masumiyeti ispat etmeye çalışmaktadır. Ancak bir yandan da Hünkar’ı her an kaçacağına dair korkutmaya devam edecektir.

FEKELİ YENİDEN SİLAHINI ELİNE ALIYOR!

Abisinin hukuksal işlerini takip gitmek için İstanbul’a giden Behice’yi elbette Fekeli yalnız göndermez. Öğrendikleri karşısında hayatının bir kez daha yıkıldığını gören Behice’nin tek dayanacağı yanındaki Fekeli olacaktır. Üstelik Fekeli, iki ırz düşmanı Behice’yi kaçırmaya kalktığında gözünü kırkmadan silahını da kullanır.

Fekeli, Behice’nin üzüntüsünü teselli etmeye çalışırken, girdikleri maddi girdaptan da hem onun hem Müjgan’ın yara almadan çıkması için elinden geleni yapmaya uğraşır.

SANİYE ÖLÜMÜN PENÇESİNDE, GAFFUR PERİŞAN!

Çukurova’da adeta yer yerinden oynarken, Saniye de evdeki fırtınadan nasibini alır ve merdivenlerden yuvarlanır. Gaffur hastaneyi ayağa kaldırırken, Hünkar sağ kolu Saniye’nin yanından bir dakika bile ayrılmaz. Bu olayda da çiftlikteki tüm oklar Züleyha’ya yönelecektir.

SABAHATTİN BAŞHEKİM OLUNCA KIYMETE Mİ BİNECEK!

Şermin, Sabahattin’i tamamen kaybetmek istemezken, bir de onun başhekim olduğunu öğrenir. Artık, asla boşanmamaya kararlıdır. Şimdi herkese Şermin Yaman’ın kim olduğunu göstermenin peşine düşer. Ancak Şermin, Paris’e gitmek için çıktığı yolda kendini hastanade bulur!

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20:00’de ATV’de.

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova

Facebook Google plus Instagram Twitter