Reklam
Temiz Magazin
30 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Erkan Petekkaya, fenomen film serisinin kadrosunda!

Gündem
19 Ocak 2016

MAFYA BABASI ERKAN PETEKKAYA

Son dönemde 'Paramparça' dizisiyle gündemde olan Erkan Petekkaya da "Kolpaçino-3.Devre"nin kadrosunda yerini aldı. Petekkaya, filmde 'Başkan' lakaplı bir mafya babasını canlandırıyor. Kendine özgü tavırlarıyla, takıntılı olduğu seslerle ve slogan sözleriyle seyircinin gönlünde taht kuracak olan 'Başkan' karakteri Petekkaya'nın üstün performansıyla sinemaseverlerin yeni gözdesi olacak.

Komedi alanında Türk sinemasının fenomen filmleri arasına giren Kolpaçino serisinin üçüncü filmi "Kolpaçino - 03. Devre"nin vizyon tarihi belli oldu. İlk iki filmiyle 1 milyonun üzerinde seyirciyi sinema salonlarına çeken Kolpaçino, daha maceralı, aksiyon ve eğlence dolu olan üçüncü filmiyle 11 Mart'ta beyazperdede olacak.

FİLMİN YÖNETMENİ ŞAFAK SEZER

Yapımcılığını Film İstanbul'un, yönetmenliğini ve senaryosunu filmin yıldızı Şafak Sezer'in üstlendiği yapım, güçlenen kadrosuyla bu senenin iddialı projeleri arasında yerini alacak. Filmde başrol oyuncusu Şafak Sezer'in yanı sıra Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik gibi oyuncular yer alıyor.

Facebook Google plus Instagram Twitter