Reklam
Temiz Magazin
04 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Esra Erol’a sürpriz doğum günü

Gündem
07 Mayıs 2019
Esra Erol’a sürpriz doğum günü

Esra Erol doğum gününü Maslak'taki bir mekanda kutladı. Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, partiye aralarından Bergüzar Korel, Ercan Saatçi, Funda Arar - Febyo Taşel, Caner Erkin - Şükran Ovalı, Hatice Şendil - Burak Sağyaşar ve çok sayıda ünlü sima katıldı.

"BURAK ÇOK ÇALIŞIYOR"

Doğum günü partisinden ilk ayrılan Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil çifti oldu. Beyaz elbisesiyle dikkat çeken Hatice Şendil, “Çok yakın arkadaşımızın yanında olmak istiyoruz, çok sosyalleşemiyoruz, Burak çok çalışıyor” dedi.

"BÜLENT HANIM KADAR OLAMAYIZ"

Güzel şarkıcı Fundar Arar doğum günü partisine eşi Febyo Taşel ile katıldı. Çıkışta objektiflere poz veren çifften Funda Arar, doğum günü ile ilgili, “Doğum günü çok güzeldi yakın dostlarımızla beraber keyifli bir akşam geçirdik hep beraber çalınan şarkılara eşlik ettik” dedi.

Parmağındaki taşlarla kaplı pırlantasıyla dikkat çeken başarılı şarkıcı muhabirlerin, "Pırlantanız çok güzelmiş Bülent Ersoy’un takıları gibi" sözleri karşısında ”Bülent Hanım kadar olamayız” dedi. 

30 KİLO VERDİ

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin eşi Şükran Ovalı’yla Esra Erol’un doğum günü partisinden erken ayrıldı. Muhabirlerin soruları karşısında Caner Erkin, “Duramayız çünkü çocuğumuza yetişmemiz lazım” dedi. 

Hamilelik kilolarından kurtulan oyuncu Şükran Ovalı, “Doğum kilolarından kurtuldum. 30 kilo almıştım” dedi.

 

 

 

Etiketler: 
ALİ ÖZBİR
Esra Erol
Fulden Uras
Febyo Taşel
Şükran Ovalı
Caner Erkin
Hatice Şendil
Burak Sağyaşar
Doğum Günü Partisi

Facebook Google plus Instagram Twitter