Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Eyeliner" seviyorsunuz ama bir türlü çekmeyi beceremiyorsunuz! Güzellik teknolojisi size "eyeliner" konusunda da hizmet veriyor. Ergül Keskin, "KALICI EYELİNER" uygulamasını yazdı!

Gündem
06 Ocak 2019
"Eyeliner" seviyorsunuz ama bir türlü çekmeyi beceremiyorsunuz! Güzellik teknolojisi size "eyeliner" konusunda da hizmet veriyor. Ergül Keskin, "KALICI EYELİNER" uygulamasını yazdı!

ANKARA'DAKİ 37 YILLIK MESLEKİ DENEYİMİNİN ARDINDAN, ŞİMDİ DE ZORLU CENTER'DA İSTANBULLULARA HİZMET VERMEYE BAŞLAYAN, KAŞ PROFESYONELİ ERGÜL KESKİN'İN  BİLGİLENDİRİCİ YAZILARINA DEVAM EDİYORUZ. BU YAZIMIZ DA UZUN UĞRAŞLARLA KAYBEDİLEN VAKİTLER, BİR TÜRLÜ EŞİT OLMAYAN ÇİZGİLER, BİRİ AŞAĞI BİRİ YUKARI BAKAN KUYRUKLAR İLE "EYELİNER" MACERAMIZ VAR. 

KALICI EYELİNER'A SAHİP OLACAĞINIZI BİLİYOR MUYDUNUZ?

http://www.ergulkeskin.com.tr/

 

Uzun uğraşlar, kaybedilen vakitler, bir türlü eşit olmayan çizgiler, biri aşağı biri yukarı bakan kuyruklar.

Tüm bunlar bir eyeliner macerasından geriye kalanlardan sadece birkaçı…

YOKSA SİZDE BU FOTOĞRAFTAKİ GİBİ KAŞIKTAN YARDIM MI ALDINIZ?

Makyajın tartışmasız en zor aşamalarından biri olan eyeliner çekmek, her kadının hem korktuğu hem de bir türlü vazgeçemediği uygulamalar arasında yer alıyor.

İzlenilen makyaj videoları, zamanla el alışır telkinlerine rağmen birçok kadın için eyeliner çekmek zorlu bir mücadeleye dönüşebiliyor.

PEKİ KALICI OLARAK EYELİNER UYGULAMASI OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

Eyeliner kontür uygulamasının bu anlamda ciddi bir kolaylık sağladığını ifade eden Ergül Keskin Conture Make Up  Studio’nun Kurucusu Ergül Keskin, eyeliner kontür uygulamasının detaylarını anlatıyor.

http://www.ergulkeskin.com.tr/

Eyeliner kontür nedir?

Göz kapağı ve gözaltına uygulanan eyeliner kontür, güzel ve anlamlı bir bakış elde etmek için son zamanlarda sıklıkla başvurulan kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer alıyor.

Uygulandığı andan itibaren belirgin bir fark yaratan eyeliner kontüründe temel prensip doğal ama etkili bir görünüm ve bakış elde etmektir.

Her zaman güzel görünmek kalıcı eyeliner ile mümkün

Makyaj, her kadının en önemli rutinlerinin başında gelmesinin yanı sıra epey zaman almasıyla da dikkat çekiyor.

Özellikle de zamanın hızlı aktığı şehirlerde makyaja uzun vakitler ayırmak ve istenilen mükemmel sonuca ulaşmak mümkün olmayabiliyor.

Üstelik değişen yaşam koşulları ve tüketici beklentileri suya dayanıklı ve kalıcı uygulamaları daha da zorunlu hale getiriyor.

Eyeliner kontür uygulaması kadınların en çok zorlandığı ve istediği sonuçlara ulaşmak için defalarca uğraştığı eyeliner çekme derdine son vererek çarpıcı bakışlar vadediyor.

Makyaj yapmak istenilmediği günlerde, geç kalınan sabahlarda, kısaca her an ve zamanda kadınların imdadına yetişerek güzel ve bakımlı görünmeyi mümkün kılıyor.

http://www.ergulkeskin.com.tr/

 

Kimler eyeliner kontür yaptırabilir?

Küçük olan gözlerini daha büyük göstermek isteyenler,
Büyük gözlerini daha küçük göstermek isteyenler,
Düşük göz kapağından şikayet edenler,
Daha çekik bir göz görüntüsü elde etmek isteyenler,
Çok bitişik olan gözleri, daha ayrık göstermek isteyenler,
Daha çarpıcı bir görüntü yaratmak isteyen kişiler,
Eyeliner çekmekte zorlanan kişiler eyeliner kontür uygulamasını rahatlıkla tercih edebilir.

http://www.ergulkeskin.com.tr/

Eyeliner kontür iki farklı yere uygulanıyor

Gözlere anlam ve derinlik katan ve optik olarak daha yoğun bir görüntü ortaya koyan eyeliner kontür, iki farklı şekilde uygulanabiliyor. Yaptıracak kişinin beklentilerine göre belirlenen yöntemlerde birinci sırada dipliner geliyor. İlk yöntem olan diplenir ile kirpik alt-üst diplerine uygulanarak doğal bir hat oluşturulur. Çizilen bu hat, gözlerin hem rengini hem de şeklini daha güçlü bir şekilde ortaya çıkarır. Üstelik küçük gözler için optik bir illüzyon yaratarak gözün daha büyük görünmesini sağlar.

Eyeliner kontür uygulaması ise, yapılan uygulamayı bir adım daha ileriye taşır. Göz kapağındaki kirpiklerin kök hattına yerleştirilen çizgi belirginleştirilerek karakterli bitiş sağlanır. Uygulama kişinin; yüz hatları, göz yapısı, keskin veya yumuşak görüntü seçimine göre gerçekleştirilir.

Eyeliner kontür nasıl uygulanıyor?

Eyeliner çeken her kadın bilir ki, bu gerçek bir uzman işidir. Her iki çizginin de eşit, uzunluklarının ve kalınlıklarının aynı olması, eyelinerın en önemli kriterleri arasında yer alıyor. Normal makyaj rutininde bile zorlu bir serüvene dönüşen eyelinerın, kalıcı uygulama olarak ancak profesyonel kişilerce uygulanması gerektiği gerçeği daha da anlam kazanıyor. Bu noktada oluşabilecek hataların yüzün merkezinde yer alan gözleri kötü anlamda etkileyeceğini vurgulayan Ergül Keskin; “Biz merkezimizde eyeliner kontür uygulamasında yaşanabilecek olası problemleri en aza indirmek için çok titiz bir çalışma yürütüyoruz. Konusunda uzman profesyonellerimiz, hem kişinin beklentilerini karşılamak hem de doğal bir hat yaratmak için ön hazırlıklarını gerçekleştiriyor. Belirlenen şeklin uygulanmasına göre işlem 1 ila 2 saat arasında sürebiliyor. 20 gün sonra ise bir rötuş yapılıyor. Her zaman güzellik anlayışından doğan bu uygulama yaklaşık 3-5 yıl boyunca gözlerinize eşlik ediyor” dedi.

ERGÜL KESKİN

Ergül Keskin, 37 yıllık mesleki deneyimiyle Ankara'da ve şimdi de İstanbul Beşiktaş'da bulunan Zorlu Center'da hizmet veriyor.

TURAN GÜNEŞ BULVARI, PARK ORAN OFİS, KAT:5, NO: 11-12 ORAN/ANKARA

+90 (312) 490 00 98 
+90 (312) 441 08 76 
+90 (533) 224 21 28 

ZORLU CENTER R1 TERASEVLER KAT:T1 D:104 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

+90 (212) 801 57 50 
+90 (538) 040 63 65

 ERGÜL KESKİN'İN İNSTAGRAM ADRESİ:

https://www.instagram.com/ergulkeskinofficial/

Etiketler: 
Ergül Keskin
eyeliner
sürme
göz
kalıcı eyeliner
eyeliner kontür

Facebook Google plus Instagram Twitter