Temiz Magazin
18 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Ersoy'dan Ferhat Göçer'e tokat gibi cevap!

Özel Haber
12 Şubat 2017
Bülent Ersoy'dan Ferhat Göçer'e tokat gibi cevap!

Ferhat Göçer, geçtiğimiz hafta meslektaşı ve arkadaşı Doç. Dr. Recep Aktimur'un ismini duyurabilmek için, destek vererek birlikte objektif karşısına geçti. 

Ferhat Göçer, arkadaşı Dr. Recep Aktimur için yönetmen koltuğuna oturdu ve mide ameliyatlarının ciddiyetini anlatmak için kısa film çekti. Çekilen kısa filmin ardından ikili, magazin gazetecilerinin objektiflerinin karşısına geçtiler ve kısa filmlerini anlatmak için, "Bülent Ersoy'u zayıflatmak istediklerini" de söylediler. 

 

 

Obezite cerrahı Recep Aktimur böylelikle bir taşla iki kuş vuruyor ve yanında Ferhat Göçer varken bir de Bülent Ersoy'un ismini geçirerek, medyada haber olma olasılığını fazlalaştırmış oluyordu. Nitekim istediği de oluyor ve Dr. Aktimur "Bülent Ersoy'u zayıflatmak isterdik" başlığıyla ulusal gazetelerde haber oluyordu. 

 

BÜLENT ERSOY'DAN FERHAT GÖÇER VE RECEP AKTİMUR'A CEVAP GELDİ!

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy'dan Ferhat Göçer'e ve dolaylı olarak da Aktimur'a cevap gecikmedi!

 

BÜLENT ERSOY: "USKUMRU BALIĞI GİBİYİM. BENİM BÖYLE ŞEYLERE İHTİYACIM YOK!"

Ferhat Göçer ve Recep Aktimur'un kendisini zayıflatmak istediklerini söylediğimiz Bülent Ersoy, "Uskumru balığı gibiyim maşallah! Sefam olsun" diye önce alışkın olduğumuz kahkasını attı. 
 

Bülent Ersoy ardından sözlerine şöyle devam etti: "Benim böyle mideymiş, tüpmüş, boruymuş gibi işlere ihtiyacım olsaydı, zaten ilk uygulayacak olan ben olurdum. Sadece Ferhat Göçer Beyefendi gibi kaliteli bir kişilikte olan bir doktor ve müzisyenin; kime destek verdiğini bilerek hareket etmesini beklerdim kendisinden! Zira o reklamını yapmak istediği doktorun Samsun'da yapmış olduğu bir ameliyatta arkasında 1 cenaze bıraktığını bilerek mi bu destek politikasını uyguladı diye soruyorum kendisine?" dedi. 

 

İşte Bülent Ersoy'un bahsettiği ölüm vakasının detayları:

DOKTORUN AMELİYAT ETTİĞİ HASTA 11 ŞUBAT'TA VEFAT ETTİ!

Ferhat Göçer'den destek alıp, Bülent Ersoy'un da ismini vererek reklam yapmaya çalışan Dr. Recep Aktimur'un gerçekleştirdiği operasyon sonrası, Samsun'da 29 yaşındaki Hatice Durak Aydın, 11 Şubat'ta yaşamını yitirdi. 

DHA'nın haberine göre, 20 gün önce özel bir hastanede mide küçültme ameliyatı olduktan sonra fenalaşarak yoğun bakımında tedavi altına alınan 29 yaşındaki Hatice Durak Aydın, 11 Şubat'ta hayatını kaybetti. 34 yaşındaki Veysel Aydın, eşinin ölümünde ihmal olduğunu ileri sürerek, yasal yollara başvuracağını söyledi

Samsun'un Atakum İlçesi Yeni Mahallede oturan evli ve 1 çocuk annesi, özel bir şirkette çalışan Hatice Durak Aydın, 20 gün önce özel bir hastanede mide küçültme ameliyatı oldu. İddiaya göre ameliyatın ardından fenalaşan ve kalbi duran Aydın'a yaklaşık 1.5 saat kalp masajı yapıldıktan sonra tekrar hayata döndürüldü. Ardından da hastanenin Yoğun Bakım Ünitesi'nde tevavi altına alındı. Ancak yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak bugün hayatını kaybetti.

Eşinin ölümünden doktoru sorumlu tutan Veysel Aydın, "Eşim 20 gün önce hastanede Doç.Dr. Recep Aktimur tarafından mide küçültme ameliyatı oldu. Ameliyatın ardından doktor, operasyonun başarılı geçtiğini söyledi. Daha sonra servise alındı. Eşim yarım saat sonra kendine geldi ve sırtının ağrıdığını söyledi. Bunun üzerine doktoru çağırdık. Durumu izah ettik ve bize 'dayanmalısınız bu acı 1-2 saate geçer' dedi. Eşim hasta koltuğuna oturup oturamayacağını sorduğunda 'oturabilir' dedi. Eşim koltuğa oturduktan 5 dakika sonra fenalaştı ve kalbi durdu. Yaklaşık 1 saat kalp masajı yapıp kalbi tekrar çalıştırıp yoğun bakıma aldılar" dedi.

VATAN GAZETESİ'NDE YER ALAN HABERİN LİNKİ:

http://www.gazetevatan.com/genc-kadin-zayiflamak-isterken-canindan-oldu-...

 

Etiketler: 
Bülent Ersoy
Ferhat Göçer
Recep Aktimur
Samsun
obezite ameliyatları
Zayıflama Ameliyatı
tüp mide
gastrik by-pass
gastrik bypass