Temiz Magazin
18 Eylül 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

GALA AYA YORGİ’NİN AÇILIŞ KONSERİ SELAMİ ŞAHiN'DEN!

Gündem
06 Haziran 2019
GALA AYA YORGİ’NİN AÇILIŞ KONSERİ SELAMİ ŞAHiN'DEN!

SELAMİ ŞAHİN BAYRAMIN İLK GÜNÜ GALA AYA YORGİ’DE SAHNE ALDI! 

Çeşme Aya Yorgi koyunda yer alan Gala Aya Yorgi, birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı bayram konserlerinin ilkine geçtiğimiz akşam Selami Şahin ile başladı. 

Gala Aya Yorgi'nin ilk konseri Selami Şahin'den!

Usta sanatçı Selami Sahin, bayramın ilk günü Gala Aya Yorgi'de gerçekleştirdiği konserinde sevenleriyle buluşarak bayram tatilcilerini şarkıları ve sahne performansı ile etkiledi. 

Unutulmaz bestelerini Gala Aya Yorgi sahnesinde izleyici ile buluşturan duayen isim, katılımın yoğun olduğu gecede bayram coşkusunu doyasıya yaşattı. 

Selami Şahin:''Çocuklarımın mekanında ilk defa sahne alıyorum. Çok heyecanlıyım.''

ÇOCUKLARI AÇTI

Selami Şahin, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı:'' Herkesin ramazan bayramını kutluyorum. Barış ve sevgi içinde olacağımız nice bayramlara. Bayramın ilk günü oğlum Emirhan Şahin ve iki ortağı Barış Serdar ve Gökhan Kali'nin birlikte açtıkları Gala Aya Yorgi'de'yim. Bizleri yalnız bırakmadıkları için onlara buradan sonsuz teşekkürler ediyorum. Çok mutluyum. Sanki ilk defa sahneye çıkacak gibi hissediyorum. Yaz boyu Gala Aya Yorgi'de olacağız. İlk defa evlatlarımın mekanında sahne almak çok heyecan verici ve bambaşka bir duygu. Çocuklarımla arkadaş gibiyim. Annemden babamdan ne gördüysem çocuklarıma aynı şeyi ilettim. Onlar benim her şeyim. ''
 
Gala Aya Yorgi, bayram boyunca Bülent Ersoy, Fatih Ürek, Linet, Aşkın Nur Yengi, Mehmet Erdem, Serkan Kaya gibi birbirinden ünlü isme ev sahipliği yapacak. 

Dönem gazinolarını aratmayan tasarımı ile müzikseverleri zaman yolculuğuna çıkaran Gala Aya Yorgi, seçkin lezzetleri ve bayram özel menüsünün yanı sıra dört tarafı ağaçlarla çevrili Aya Yorgi koyunda doğa ile iç içe unutulmaz bir deneyim yaşatacak. 

Gala Aya Yorgi'nin bayram takvimi şu şekilde; 

4 Haziran Salı akşamı / Bayramın 1. günü - Selami Şahin
5 Haziran Çarşamba akşamı / Bayramın 2. günü - Serkan Kaya 
6 Haziran Perşembe akşamı / Bayramın 3. günü - Bülent Ersoy - Fatih Ürek 
7 Haziran Cuma akşamı / Bayramın 4. günü - Aşkın Nur Yengi - Mehmet Erdem 
8 Haziran Cumartesi akşamı / Bayramın 5. günü - Linet - Oryantal Didem

Etiketler: 
Gala Aya Yorgi
Selami Şahin
Bülent Ersoy
Serkan Kaya

Facebook Google plus Instagram Twitter