Reklam
Temiz Magazin
06 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Gamonya’nın sevimli perileri çocukların yeni favorisi olacak

Gündem
03 Ocak 2020
Gamonya’nın sevimli perileri çocukların yeni favorisi olacak

BKM imzalı sezonun en iddialı çocuk filmi "Gamonya: Hayaller Ülkesi", rengarenk dekoru, eğlenceli şarkıları ve özel efektleri ile minik sinemaseverleri kendine hayran bırakmaya hazırlanıyor. 

10 Ocak tarihinde gösterime girecek "Gamonya: Hayaller Ülkesi", özellikle sevimli perileri ile sihirli atmosferiyle adından söz ettirecek. Kadrosunda "Güldüy Güldüy Show Çocuk" oyuncularına Ali Uyandıran, Burcu Altın ve genç kuşağın başarılı isimlerinden Ahmet Rıfat Şungar gibi isimlerin eşlik ettiği film, Gamonya dünyasının kapılarını açan perileriyle de çocuk izleyicilerin kalbini fethedecek. 

Hikayede kilit rol üstlenen perileri ikiz kardeşler İkra-İlknur Külahlıoğlu canlandırırken, perilerin filmde gerçek birer peri gibi görünmesi için dünya standartlarında özel efekt çalışmaları  yapıldı. 

Dillere pelesenk olacak şarkıları ve heyecan dolu aksiyon sahneleriyle de dikkat çeken "Gamonya: Hayaller Ülkesi", 10 Ocak Cuma günü seyirciyle buluşacak.

Çekimleri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda kurulan sette gerçekleştirilen "Gamonya: Hayaller Ülkesi"nin yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop oturuyor.

 

 

Etiketler: 
Gamonya: Hayaller Ülkesi

Facebook Google plus Instagram Twitter