Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Güliz Ayla’dan ilk cover: Yıldız Tilbe şarkısı!

Gündem
10 Eylül 2021
Güliz Ayla’dan ilk cover:  Yıldız Tilbe şarkısı!

Birçok hit şarkıya imza atan Güliz Ayla, ilk defa bir cover (yeniden düzenlemek)  şarkı seslendirerek farklı bir çalışmaya imza atıyor.

 

Sözü ve bestesi Yıldız Tilbe’ye ait olan ‘’Şivesi sensin aşkın’’ şarkısını ilk kez Güliz Ayla yeniden yorumlayacak... .

 

Güliz Ayla, ‘’Şivesi sensin aşkın’’ şarkısının kendisi için ne ifade ettiğini şöyle özetliyor:

‘’Keşke ben yazsaydım dediğiniz şarkılar olur. Benim için ‘’Şivesi sensin aşkın’’ o şarkılardan biri. Şarkı söylemek mi zor yoksa birine şarkını emanet etmek mi zor deseniz , ben şarkıyı emanet etmek daha zor derim.

 

Üretmenin kıymetini bilen bir söz  yazarı ve besteci olarak  Yıldız Tilbe, bu güzel şarkısını emanet ettiğinde hakkını vermek için çok çalıştım. Dilerim bu şarkıyı benim yorumumla dinlediğinizde çok seversiniz ki ben de Yıldız Tilbe ‘nin  yüzünde bir tebessüme sebep olayım’’.

Sözü ve müziği Yıldız Tilbe’ye, düzenlemesi Deeperise’a ait olan şarkının video klip yönetmenliğini ise Gökhan Özdemir üstlendi. Klip, sanatçının çok sevdiği Urla Bölgesinde çekildi. Pandemi nedeniyle klibin izole bir alanda ve doğa için de çekilmesi, seyircileri zamandan kopararak klibin renkli dünyasına sürükleyecek.

 

Güliz Ayla’nın ‘’Şivesi sensin aşkın’’ teklisi tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, klibi de sanatçının kendi Youtube kanalında yayında!

 

Etiketler: 
Yıldız Tilbe
şivesi sensin aşkın
Güliz Ayla

Facebook Google plus Instagram Twitter