Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Güneş, Oğlak Burcu'na geçecek, gökyüzünde Oğlak Burçlarının dönemini başlatacak! Resmi olarak kış mevsimi de başlıyor! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

Astroloji
14 Aralık 2019
Güneş, Oğlak Burcu'na geçecek, gökyüzünde Oğlak Burçlarının dönemini başlatacak! Resmi olarak kış mevsimi de başlıyor! Astrolog Sema Sidar'dan yeni haftanın ve yeni haftada burcunuzun yorumları!

 

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım, güzel enerjilere sahip bir haftaya başlıyoruz. 

Ayaklarımız yere basarken, para açısından da rahat edeceğiz.

HAFTANIN İLK ETKİSİ JÜPİTER VE URANÜS ARASINDA YAŞANACAK?

İŞTE JÜPİTER VE URANÜS'ÜN HAYATIMIZA ETKİLERİ

İlk olarak Jüpiter; şans, bolluk, bereket gezegeni Uranüs; sınır ve sıra dışılığı temsil eden gezegen ile çok olumlu bir açı yapacak.

Daha sağlam adımlarla ilerlerken, dolunayın zorlu etkilerinden de sıyrılmamızı sağlayacak.

Parayla ilgili olan konularda sürpriz fırsatlar gelebilir, ani değişimlerle karşı karşıya kalabiliriz, merak etmeyin tabii ki de güzel anlamda.

Çok riskli yatırımları kaldırmaz bu dönem; kalıcı yatırımlarınızı destekleyen şanslı bir süreç.

Parada ve kariyerde istediğiniz parayı talep edebilme ve bunu hayatınıza yansıtmak adına 4 Ocak'a kadar güzel etkilerle karşı karşıya olacaksınız.

HAFTANIN 2. ETKİSİNDE MARS, SATÜRN VE PLUTO OLACAK

3 GEZEGENİN GÜZEL AÇILARI VAR, İŞTE HAYATIMIZA ETKİLERİ

Haftanın diğer güzel etkisi ise Mars; mücadele, çaba, savaş gezegeni Satürn; ders gezegeni ile Pluto; değişim, dönüşüm gezegeni ile güzel açılar yapacak... 

Aynı zamanda Neptün; hayal ve hayal kırıklıkları gezegeni de onlara destek verecek.

Tüm bunlar bizim ayaklarımızın yere basıp, hayallerimiz için mücadele edebilmemizi sağlayacak.

Sezgilerimizi kullanabilirken ve enerjimizi güzel değerlendirebileceğiz.

Para ile ilgili konular ödemeler, krediler, borçlar düzenlenirken, kariyerde de istediğiniz pozisyona daha kolay gelebileceksiniz.

Gökyüzünün üç kötücülünün güç birliği, öldürmeyen her acının güçlendireceğini, küllerimizden yeniden doğabileceğimizi vurgularken.

Bu gücü sezgilerimizle, rüyalarımızla içimizde bütünleştireceğimizi gösteriyor.

Önemli bu etkiyi mantık doğrultusunda hareket ederek mantıklı ilerleyerek kullanmalıyız.

VENÜS, KOVA BURCU'NA GEÇİYOR

20 Aralık itibarıyla Venüs; aşk, ilişki, sevgi ve nakit para akışını simgeleyen gezegen Kova Burcu'na geçiş yapacak ve 13 Ocak'a kadar bu burçta kalacak.

Venüs’ün aşk ve sevgi isteyen doğasıyla Kova'nın özgürlük içeren yapısı uyuşmuyor!

Bu dönemde özellikle ilişkilerle ilgili çok kısıtlanmaya gelmeyiz, flört enerjisi yüksek olurken, sosyalleşmek istediğimiz alanlarda her karşımıza yeni birisi çıkabilir.

Ayrıca tek başımıza hareket etmekten hoşlanmayacağız kalabalık grupların içinde daha fazla yer alabiliriz.

Direkt ilişkilerde sevgi pıtırcığından ziyade yol arkadaşı şeklinde, serbest ilişkiler öne çıkacak.

Tüm ikili ilişkilerimizde çok fazla sorumluluk almak istemeyebiliriz.

Alanımız, evimiz, özel eşyalarımız önemli olacak.

Burada birliktelik enerjisinin yerini daha arkadaşlık ilişkisi alabilir.

Aşk için destekleyici bir dönem değil, uzun vadeli ilişkiler zor yaşanır.

Ve bu dönemde aşkta şanslı burçlar başta Kovalar, Aslanlar, İkizler ve Terazi olacak.

Giyim, kuşam, moda, kozmetik görsellik için ise yeni teknolojiler denenebilir.

Estetik yaptırmak isteyebilirsiniz ki gayet uygun dönem olurken.

Fiziksel görüntünüzü daha da farklı yapmak isteyebilirsiniz farklı olan her şey ilgimizi çekecek sıradan olmamak için uğraşacağız.

HAFTANIN SON ETKİSİNDE GÜNEŞ VAR

GÜNEŞ, OĞLAK BURCU'NA GEÇİYOR VE GÖKYÜZÜNDE OĞLAK BURÇLARININ DÖNEMİNİ BAŞLATIYOR

Haftanın son etkisinde Güneş 22 Aralık’ta Oğlak Burcu'na geçiyor, 20 Ocak'a kadar bu burçta kalacak.

Oğlak burçlarının dönemi başlayacak, enerji olarak ise gökyüzü bizi ciddiyete davet edecek.

Çünkü öncü niteliğe sahip olan Oğlak Burcu, liderlik yaparak resmi olarak kış mevsimini de başlatacak.

Kış mevsiminin soğuk ve kuru doğasını hayatımıza aktarırken. 

Daha kurallı ve disiplinli ilerlemek zorunda kalacağız.

Zamanı iyi kullanmak, üstlerimiz ile daha iyi ilişkiler kurmak, devlet, askeri ile ilgili işlerde başarı sağlamak daha kolay olacak.

Oğlak oldukça mesafeli ve mantıklı yol alan hiç hayal kurmayan bir burçtur.

Güneş’in kimliği ve kişiliği temsil eden sıcakkanlı doğası ile ters düşerken, zaman zaman kendimizi kısıtlanmış hissedebiliriz.

Duygusallıktan kaçarak, daha planlı ve programlı olarak süreci iyi yönetebiliriz.

Bu dönemde devlet dairelerinde ki her işte güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sağlık açısından ise dişler ve kemiklerle ilgili olarak hassas dönem oluşurken, doktor kontrollerinizi yaptırabilirsiniz, kalsiyum takviyesi iyi gelir.

Haftanın enerjilerinin burçlara etkileri:

HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Jüpiter-Uranüs üçgen açısı ile başlıyoruz, oldukça verimli bir etki. Size hem kariyer hem de para alanınızı tetikleyecek. Gelirlerinizi artırıp kariyerde de istediğiniz maddi statüyü elde edebileceksiniz. Yalnız bunun için harekete geçmelisiniz. Haftanın diğer etkisinde Mars, Satürn ve Pluto ile olumlu açılarda iken,  Neptün de onlara destek verecek. Çarşamba günü biraz motivasyonunuz düşse de hafta sonuna doğru bu etkiyi daha da net hissedip, kariyerde öne çıkmaya hatta bir yatırım yapmaya, gelirlerinizi de işleriniz doğrultusunda arttırmanızı sağlarken. Başkalarının finans kaynaklarından gelir elde edebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi daha kalabalık gruplarda yer almanızı sağlayıp, popülerliğinizi arttıracak. Son olarak Güneş burç değiştirecek bununla beraber de kariyerde öne çıkarken çok iş odaklı bir döneme başladınız. Hayatınızın da yoğunluğu bu etkiyle beraber kariyer ve iş olacak.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya burcunuzdaki Uranüs’ün Jüpiter ile yaptığı güzel açı ile başlıyoruz. İnanılmaz güzel bir etki sizin için öne çıkma parlama, projelerinizi, isteklerinizi netleştirme ve güzel bir eğitim programına dahil olma adına destek oluşturacak. Haftanın diğer etkisinde Mars, Satürn ve Pluto ile   güzel açılarda bulunurken, Neptün onlara eşlik edecek ve sizin hem ikili ilişkilerinizde güzel bir döneme sokarken hem de partnerinizle beraber bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Aynı zamanda kalabalık gruplar da yer almanızı sağlayıp, geleceğe dair hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak güzel bir etki Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi iş odaklı yapacak, web sitesi açabilirsiniz. İşlerinizi daha sosyal ağlara yönlendirebilirsiniz. Güneşin burç değiştirmesi ise sizi seyahat alanında aktif yaparken işle alakalı yolculukların artığı bir döneme başladınız.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Jüpiter-Uranüs arasında gerçekleşen olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konulara yöneltirken ilk etapta çok fazla para yükünün altında kaldığınızı düşünebilirsiniz ama çarşamba itibari ile bu enerji rahatlayacak hani tamamen sebepsiz olduğunu anlayacaksınız size bu konuda Mars, Satürn ve Pluto’nun güzel etkileşimine, Neptün’de güzel açıları ile destek oluşturacak. Daha iyi bir iş fırsatı ile karşı karşıya kalıp toplu bir para alabilirsiniz. Bir yandan da mesai saatlerinizi artırarak yine gelirlerinizi yukarı çekebilirsiniz. Bayağı olumlu bir açı başkasının finans kaynakları da burada destek oluşturacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise seyahat alanında size aktive ederken kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Yine gideceğiz uzun yolculukların sonucunda hayatınıza bir aşk gelebilir. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise para konusunu öne çıkartırken. Ödemeler, krediler, borçlar ile ilgili konular bir ay boyunca önceliğiniz olacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Jüpiter-Uranüs arasında gerçekleşen olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ile ikili ilişkileriniz ve aşk alanınız çok aktif olacak. Ayrıca partnerinizle beraber kalabalık gruplarda sosyalleşip ilişkinizi canlandırabileceksiniz. Hayatınızda kimse yoksa arkadaş grubunuzdan yeni bir insan girmek isteyebilir. Haftanın diğer etkisinde Mars, Satürn ve Pluto güç birliği de sizin aşk ve çocuk ile ilgili konularda çok olumlu destekler getirecek. Evliliğinizdeki problemlerin üstündesin den gelebilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi yeni yatırım kaynaklarına yönlendirebilir. Ödemeler, borçlar alanınızı tetiklediği için bunları düzenleyip, yeni bir yatırıma yönelebilirsiniz. Güneş ise karşıt burcunu Oğlağa geçiyor ve evlilik, ikili ilişkiler, ortaklık alanınız yine bir vurgu yapıyor, mevcut ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz, ilişkilerin dışında güzel bir ortaklığı imza atabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Jüpiter-Uranüs arasında gerçekleşen güzel açı ile başlıyoruz. Bu etkiyle beraber iş ortamınızdaki problemlerin üstesinden gelip, aynı zamanda iş ortamınızı düzenleyebileceksiniz. İş değişikliği düşünüyorsanız gerçekten adım atma zamanı harekete geçmelisiniz. Bu anlamda Mars, Satürn, Pluto’nun güç birliği de size ailevi bir destek oluşturacak. Aileden gelecek destekle yeni bir iş kurma durumunuz oluşabilir. Neptün’ün de verdiği kuvvetle beraber krediler ödemeler mirasla ilgili konular öne çıkacak. Hem iş ortanızı revize edeceksiniz hem de ödemelerinizi düzenleyeceksiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise karşıt burcunuza geçtiği için aşk ve evlilik adına size destek oluşturacak. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkinizde daha istediğiniz şartları oturtabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi sağlık iş ortamı ve günlük rutin işlerinizi bir düzene sokma daha disiplinli çalışma zamanı iyi kullanma adına destek oluşturacak.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Jüpiter, Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ile çocuklarla ilgili konulara daha ağırlık verirken. Aynı zamanda seyahat alanınızı da aktive edeceksiniz. Bir yandan da kendinizi geliştirecek bir kursa katılabileceğiniz gibi hobilerinize de vakit ayıracaksınız. Bu anlamda akılcı bir yeni bir iş dalına da yönelebilirsiniz. Haftanın diğer bir etkisinde ise Mars, Satürn, Pluto güç birliği kısa yolculuklar ve seyahat anlamında destek oluştururken. Çarşamba gününden sonra yeni bir aşk ilişkisi gündeme gelebilir. Mevcut ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise iş ortamınızı sosyal mecralara yayma, daha az çalışma yolunda bir kafa yapısına sokacak. Çok çalışmak istemeyeceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Güneş’in burç değiştirmesi hobileriniz, eğlence için kendinize vakit ayırmanıza neden olur, eğlence işin önüne geçebilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Jüpiter-Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki aile ve yuva konularındaki sizi etkilerken.  Para kaynaklarınızın yatırıma dönüşmesini ve aileden gelebilecek paranın, mirasın sizi güzel bir yatırma yönlendirmesine işaret ediyor. Yine ödemelerinizi düzenleme adına destek oluşturacak. Haftanın diğer etkisinde Venüs, Satürn, Uranüs olumlu etkileşimi sizin gelir kaynaklarınıza ailenizin desteğinin olabileceği yönünde bir vurgu yapıyor. Bu güzel açılara Neptün de eşlik edeceği için çalışma ortamında revize edeceksiniz, iş ortamında ev ortamı yaratmak isteyebilir ya da evden çalışabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise aşk alanınızı hareketlendirecek. İlişkileriniz için olumlu bir döneme başladınız, hayatınızın her alanına aşk enerjisini yayacaksınız. Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi yine ev ve aile konularında etkileyecek. Burada kendi kurallarınızı koymak ev içindeki programınızı güzel bir şekilde programlamak haftayı rahat geçirmenizi sağlayacak.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:   

Akrepler, haftaya Jüpiter-Uranüs arasında gerçekleşecek olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ile kısa yolculuklarınız artarken, yolcuklar sonrasında güzel bir ortaklığa imza atabilirsiniz. İkili ilişkileriniz önem kazanacak bu hafta ve yaptığınız bağlantılar ocak ayını da rahat geçirmenizi sağlayacak. Haftanın diğer etkisinde Mars, Satürn, Pluto güç birliği, hareket enerjisinin hayatınıza getirip bol bol yolculuklara çıkmanızı sağlayacak. Bir yandan da önemli iş bağlantıları yapabileceksiniz. Neptün’ün desteği ile de modunuzu da iyi gelecek etkiler bütünlük sağlayacak. Bu etki size aşkta getirebilir. Venüs’ün burç değiştirmesi ise ev mi iş mi derken bocalama yaşamınıza sebebiyet verecek. Güneş’in burç değiştirmesi ise kardeşlerinizle olan ilişkileri öne çıkartıp sosyalleşmenizi sağlayacak. Yakın çevreniz ile daha çok vakit geçireceksiniz.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Jüpiter-Uranüs arasındaki olumlu açı ile başlıyoruz. Bu etki ile gelirlerinizi artırıp çalışma ortamınızı düzenleyeceksiniz. Daha disiplinli ve programlı giderken zamanı iyi kullanmak size çok şey katacak. Haftanın diğer etkisinde Mars, Satürn, Pluto etkileşimi ise zaman zaman modunuz düşmesine, evde mi kalayım demenize sebebiyet verecek ama gelirler açısından o kadar güzel bir destek var ki çalışmamak çok sıkıntı yaratır, para kaynaklarını sonuna kadar değerlendirmeniz her alandan para kazanmanızı önemle tavsiye ediyorum. Venüs’ün burç değiştirmesi ise sizi hareketlendirecek, yolcuklar size iyi gelecek. Aynı zamanda yakın çevre ile daha çok vakit geçirebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise tamamen para açısından destek oluştururken. Yılın en verimli parasal dönemine girdiğiniz, çalışmak ve zamanı iyi kullanmak önemli.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya resmen gökyüzü bu hafta size çalışıyor. Burcunuzdaki Jüpiter-Uranüs ile çok güzel etkileşimde bulunurken hem hobilerinize yöneleceksiniz hem zamanı iyi kullanacaksınız hem de kazançlı bir hafta geçireceksiniz. Hayatınıza güzel bir aşk enerjisi de gelebilir ki ilişkileriniz önemli. Bu hafta Mars burcunuzdaki Satürn ve Pluto ile güzel etkiler de bulunurken. Neptün’de onlara eşlik edecek. Kalıcı adımlar atarak ilerleyeceksiniz, hayalleriniz ve idealleriniz için yola çıkma zamanı. Venüs’ün burç değiştirmesi de bunu para olarak gelmesini sağlayacak. İnternet üzerinden yapacağınız işler ekstra para kaynağı oluştururken. Güneşin burcunuza geçmesi hayat enerjinizi aktive edecek. Kendi kurallarınızı hayata yansıtabileceksiniz. Tam size göre bir dönem başladı.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Jüpiter-Uranüs etkileşimi ile başlıyoruz. Bu güzel etki sizin negatiften bakmanıza sebebiyet verebilir. Kendi içinizde güç savaşlarına girebilirsiniz ama onu da hafta sonuna doğru üstünüzden atacaksınız. Bu anlamda Mars, Satürn, Pluto olumlu açısı size iyi gelirken, bir yandan da Neptün’ün verdiği destekle para kaynaklarına yönelip mevcut durumunuzdan çıkacaksınız. Venüs’ün burcunuza geçmesiyle beraber daha bireysel davranıp içinde bulunduğunuz sıkıntıları aşabileceksiniz. Aşk içinde güzel bir süreç başlarken. Güneş’in burç değiştirmesi sizi ruhsal anlamda sıkıştırırken, iş ortamındaki sıkıntıların hayatınıza negatif yansıması sebebiyet verebilir. İş ortamına daha takık ve sıkıntılı devam edebilirsiniz. İş ortamınızda özgürlüğünüz kısıtlanabilir.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Jüpiter-Uranüs olumlu açısı ile başlıyoruz. Bu etki ile kısa yolculuklarınız artarken kardeşleriniz olan iletişiminizde aktif bir pozisyonda olacak. Yakın çevre ile  kalabalık gruplara katılabilir sosyalleşebilirsiniz. Mars, Satürn, Pluto etkileşimi ise burcunuzdaki Neptün’le beraber harekete geçirecek, yolcuklar, yurtdışı ile ilgili konular aktif olacak. Bireysel olarak kendinizi çok iyi hissedeceksiniz, sezgileriniz açık olacak. Venüs’ün burç değiştirmesi ise ilişkiler konusunda, negatiften bakmanıza, haksızlığa uğradığınız konulara yönelmenize sebebiyet verirken. Güneş’in burç değiştirmesi daha iyi gelecek kalabalık gruplarda yer alıp. Birden fazla proje için fırsatların gelmesine, potansiyelinizi işlerinizde sonuna kadar kullanabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

Astrolog Sema Sidar'ın sosyal medya adresleri:

İnstagram: www.instagram.com/semasidar/ 

Twitter: twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
güneş
oğlak burcu
Sema Sidar
Bilinçaltı Terapisti
Temiz Magazin
Astrolog
Astroloji
Ankara

Facebook Google plus Instagram Twitter