Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Güneş Tutulması"nın yaşanacağı haftada, burcunuz ve sizi neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar'dan burcunuzun yorumları!

Astroloji
20 Ağustos 2017
"Güneş Tutulması"nın yaşanacağı haftada, burcunuz ve sizi neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar'dan burcunuzun yorumları!

 

Güneş Tutulması'nın hayatımızı çok büyük bir şekilde etkileyeceği haftada, tutulma burcunuzu ve sizi nasıl etkileyecek. İşte burcunuzu ve sizi bekleyenler. Yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı unutmayın!

 

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar,  güneş tutulması sizi aşk, çocuklarınız, hobileriniz ile ilgili  konularda etkileyecek!

Hayatınızda bu konularda revizyona (yeniliğe) gideceksiniz..

Burcunuzda  bulunan Uranüs'ün tutulmaya  tam destek vermesi sizi de en çok etkileyen burçlar arasına sokacak, içinizde sürekli bir gitme, olduğunuz yeri terk etme isteği olabilir; bu hafta biraz daha fazla dikkatli olun.

Sakin tavırlar sizi ileriye taşır.

Eğitim, uzun yolcuklar, yurtdışıyla alakalı konularda da istediğiniz, beklediğiniz haberleri alıp sağlamlaşmasını istediğiniz konular varsa onay alabileceğiniz bir dönem de başlayacak.

Diğer yandan sağlığınızı ve iş ortamınızdaki ilişkilerinizi düzene koymak için için 1 ay boyunca olumlu olacak süreç başlıyor.

Yapmanız gereken işler listesinin başını bu 2 konu çekebilir.

Diğer yandan aşk için çok güzel bir döneme giriyorsunuz fakat  egonuza dikkat etmelisiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar,  güneş tutulması sizin aile, yuva ve ailevi ilişkilerinizi etkileyecek.

Bu dönemde ev alabilir, evinize yatırım yapabilir, radikal bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Özellikle evin görseli ile ilgili  değişiklikler adına gökyüzü hareketlerinden size ve burcunuza destek var.

Ailevi ilişkilerinizde  otorite olan figür ya da figürlerle tartışmamaya, özellikle babanız ile fikir olarak ortak noktada buluşmaya dikkat etmeniz önemli.

Diğer yandan maddi konularda krediler ve borçlar açısından da kalıcı sonuçlar elde edebileceğiniz bir dönem var, kredi çekip yatırım yapmak istiyorsanız para enerjisi  için olumlu bir döneme girdiniz.

Diğer yandan Güneş'in Başak Burcu'na geçmesi sizi ilişkiler, aşk hayatınız, hobilerinizde düzenleme yapmak, revizyona gitmek hatta yeni bilgilere ve  konulara yönelmek için de destek verecek.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, Güneş tutulması sizin kardeşler, yakınlarınız ile  iletişiminiz, eğitim konularınızı tetiklerken, bu süreçte çok aktif bir iletişim ağı  oluşturabileceğiniz gibi, kendinizi girdiğiniz her sosyal ortamda parlatacak pozitif etkiler tutulma ile birlikte hayatınıza girecek.

Dikkat etmeniz gereken konu ise, kardeşleriniz. Herkes kendi bildiğinin doğruluğunu savunduğu için egosal problemler yaşayabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var.

Diğer yandan karşıt burcunuz olan Yay Burcu'ndaki Satürn'ün geri hareketini sonlandırmasından kaynaklı ikili ilişkiler ve ortaklıklarda kalıcı başarılar elde  etmek, uzun süreli ilişkilerin, ortaklıkların başlaması  adına  artık daha güzel bir süreç başlarken, maddi konularda ailenize destek vermek, onların sorumluluklarını almak  zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, Güneş Tutulması sizin  gelirlerinizi , maddi kaynaklarınızı tetikleyecek.

Maddi açıdan yükselişe geçmek, beklediğiniz haberler varsa bunları almak, hatta aklınızdaki planları hayata geçirmek için  adına gayet olumlu etkiler varken, sabırlı olmanız ve bu hafta bağlantıları yapıp önümüzdeki hafta sonuç beklemeniz daha  olumlu olurken, kesinlikle acele etmemelisiniz.

İş ortamında kalıcılıkla ilgili sıkıntı yaşadığınız her konuda fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Dolaşım sistemi ve dolaşımla ilgili sıkıntılara, dolaşım sistemi bozukluklarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Yine kardeşlerle ilgili konularda, yakın çevrenize destek vermeniz; hatta bu konuda biraz detaycı davranarak çözüm oluşturmanız çok çok önemli olacak.

 

           

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, Güneş Tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor ve vücudunuzda hayatınızda her konuda yüksek bir enerji oluşurken, ne kadar olumlu etkiler oluştursa da sizin için şöyle bir durumda var: "Bu kadar yüksek enerjiyi dışarı atmak zorundasınız, hareket edip yorulmalısınız." 

Hayatınızda değiştirmek istediğiniz konu başlıklarına yönelmelisiniz, çok çok önemli bir dönem başladı sizin için... Bu durum, ancak 13-14 yılda yaşabileceğiniz süreçler, bu yüzden kendi yapılanmanızı lütfen ve lütfen oluşturun ve kesinlikle ertelemeyin hayatınızla ilgili hiçbir şeyi! 

Yine aşk ilişkilerinde sosyal ortamlarda kazandığınız statüde kalıcılığı sağlarken, maddi konularda da fırsatlarla dolu bir dönem başladı, egosal ilişkilere dikkat  etmeniz gerekirken, statüsü olamayan, alanında isim yapmamış insanlarla görüşmeye biraz ara vermelisiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Sevgili Başaklar, Güneş Tutulmasi sizi Astrolojik olarak zor bir alanda etkileyecek.

Hayatınızda korkularınızla yüzleşmek, halı altına altına süpürdüğünüz noktaları  ortaya çıkartmak ve bunlarda sonuçlar almak, 2'nci insan olma durumu; yaşadığınız konularda "ben buradayım" demek için destek verecek.

Fakat bunları gerçekleştirmek  o kadar kolay olmayacak, size ruhsal olarak izler, yaralar bırakabilir dikkatli olun!

Burada  yakın çevrenizden destek almak. Ailevi ilişkilerinizi kullanmak, sıkıntı yaşadığınız konuyu onlarla paylaşıp yol alabilirsiniz.

Yine  kalıcı bir taşınma durumu, hatta lokasyon değişikliği olabilir.

Diğer yandan  Güneş, burcunuza geçti. Gökyüzünde yavaş yavaş sizin döneminiz başlıyor ve kendinizi daha rahat ifade edilecek, doğru iletişim ağı oluşturup, iyi sonuçlar alabileceksiniz. 

Hayatınızın her alanında ve oldukça başarılı bir aylık süreç başlamış olacak sizin için.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, Güneş tutulması sizi çok güzel bir alanda etkilerken, yoğun bir döneme girdiniz; sosyalleşmek, kalabalık ortamlarda kendinizi öne çıkartmak, ilişkilerinizi geliştirmek, geleceğe dair projelerinizi / hedeflerinizi ortaya koymak adına fırsatlar yakalayabileceksiniz. 

Özellikle geleceğe dair tüm işlerinizi projelendirip, ön plana çıkabileceksiniz. Bunlar için gayet olumlu bir etki var.

Yine  gideceğiniz kısa yolculuklar, kardeşleriniz ile konularda daha doğru ve kalıcı sonuçlar elde edebileceksiniz.

Eğitim konularında da verimli bir dönem  başladı sizin için.

Güneş'in Başak burcuna geçmesi sizi 1 ay boyunca biraz takıntılı bir hale sokabilir; hayatınızdaki korkularınız  ile yüzleşmek, iş ortamındaki durumunuzu netleştirmek, iletişim ağını kurmak, ev ve iş ortamınızda düzenleme yapmak adına size destek verecek.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, Aslan Burcu'ndaki güneş tutulması sizi kariyer konularında desteklerken, sadece otorite figürlerine karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Sizin alttan almanız gereken bir hafta ama devamında istediğiniz sonuçları alabileceksiniz.

Özellikle kendinizi daha gereksiz insanlarla istediğiniz pozisyonlar adına rekabet içinde bulabilirsiniz, fakat mücadeleler sizin lehinize olumlu sonuçlanacak.

Bu dönemde kariyer adına attığınız adımlar Şubat 2018'de net olarak hayatınıza yansıyacak.

İş değiştirme, iş bulma, terfi bekliyorsanız tutulma size bu enerjiyi, desteği verecek.

Yine maddi konularda daha istikrarlı etkiler var sizin için.

Kalabalık gruplarda da iletişim yönünüzün geliştiği, size her zaman destek verecek insanlarla bir arada olabileceğiniz bir aylık bir dönem başlıyor sizin için. Ve bu dönem de çarşambadan sonra hayatınızda olacak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, Aslan Burcu'nda gerçekleşecek güneş tutulması sizi çok olumlu şekilde etkileyecek.

Özellikle uzun yolculuklar, yurtdışıyla alakalı konularda katılacağınız eğitim ve seminerlerde destek göreceksiniz.

Eğitimciyseniz bu alanda  isim yapma, statü sahibi doğru insanlarla temas içinde olma adına da çok olumlu destek verecek.

Hareket enerjiniz, vücudunuzdaki enerji çok yüksek seviyede olurken,  yorulmak bilmediğiniz çok çalışacağınız bir dönem de başladı.

Diğer yandan burcunuzdaki Satürn  geri hareketini durdurarak ileri hareket geçecek  ve bu durum sizde daha kalıcı başarılar sağlarken, kazandığınız tecrübeleri hayata yansıtmak için de doğru bir periyoda başlamış olacaksınız.

Aynı zamanda kariyerinizde yüksek başarı elde etme, detaycılığınızda fayda sağlamak ve titiz bir çalışma programına geçme dönemi.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, güneş tutulması size çevrenizdeki insanların maddi kaynaklarından yararlanmak, kredi çekmek, borçlarınızı düzenlemek, farklı gelir kaynaklarına yönelerek, maddiyatınızı yukarı çekmek adına destekleyecek. 

İş ortamında sıkıntı yaşadığınız  işlerde de çok rahatlıkla fayda sağlayabileceksiniz.

Güneş tutulması, yeni iş başlangıçları adına da destek verirken özellikle eğitim programları ve katılacağınız etkinliklerde  fayda sağlama adına çok yüksek bir başarı var.

Yurtdışıyla alakalı konularda da fırsatlar oluşurken, uzun yolculuklarınız aktif olacak bilginiz olsun.

Fakat sağlık alanında dikkatli olmalısınız, dolaşım sistemi rahatsızlıklarına çok açıksınız.

Kalp ve damar hastalıklarında risk altında iseniz muhakkak  kontrol altında olmalısınız, kontrollerinizi yaptırmalısınız.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, karşıt burcunuz da gerçekleşen Güneş tutulması, sizi ilk etapta ruhsal ve duygusal olarak baskı altına sokarken, odaklanabilme ile ilgili sıkıntı yaşabilirsiniz.

Çok özgür bir ruh hali  içinde olacaksınız kesinlikle ve kesinlikle ikili ilişkilerde, ortaklıklarda kısıtlanmaya gelemeyeceksiniz.

Çevrenizdeki herkesin  her şeyi bildiğini söylediği  durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kendi sınırlarını çizdiğiniz zaman tutulmanın olumlu etkilerini hayatınıza kolayca alabileceksiniz.

Diğer yandan kalabalık ortamlarda çok yüksek başarı elde edebileceksiniz. 

Sürüncemede olan arkadaşlıklarınız, dostluklarınız; kısacası emin olmadığınız insanlar hayatınızdan çıkabilir.

Diğer  yandan özellikle maddi konularda kredi çekmek, borçlarınızı düzenlemek, maddi konularda gelir gider dengesi yapmak için detaycılığınızı kullanabileceğiniz; hatta başkalarının gelir kaynaklarından da rahatça faydalanabileceğiniz güzel bir döneme başlayacaksınız.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, güneş tutulması sizi sağlık, iş ortamınız, günlük rutin işlerinizde etkileyecek.

İş ortamınız için doğru insanlarla doğru bağlantılar oluşturabileceğiniz güzel  bir süreci de tetikleyecek.

Alanında isim yapmış insanlar size destek verirken, özellikle gireceğiniz sosyal ortamlarda, işinize doğru  kaynaklar oluşturabilirsiniz.

Diğer yandan kariyerinizde kalıcılık gerektiren işleri de rahatlıkla yapmanızı sağlayacak, hatta bir eğitim bir organizasyonda da bulunabilirsiniz.

Güneşin karşıt burcunuz Başak Burcu'na  geçmesiyle ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklarda çok detaycı davranıp  sonuç elde edebileceğiniz gayet güzel bir dönem aktif olurken, yeri geldiğinde geri planda kalabilmelisiniz.

Bu hafta sağlığınıza da ekstra dikkat etmenizde fayda var,  gittiğiniz yerlerde mikrop kapma, enfeksiyon hastalıklarına  yatkınsınız.

 

Tutulmanın sizi hayatın her alanında parıl parıl parlatacağı  harika bir hafta olması dileğiyle...

ASTROLOG SEMA SİDAR

 

Etiketler: 
burçlar
gezegenler
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Burç Yorumları
güneş tutulması

Facebook Google plus Instagram Twitter