Reklam
Temiz Magazin
04 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Gupse Özay'ın yeni filmi "Eltilerin Savaşı"ndan ilk görüntüler

Gündem
28 Kasım 2019
Gupse Özay'ın yeni filmi "Eltilerin Savaşı"ndan ilk görüntüler

Başrollerini Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Eltilerin Savaşı filminin ilk görüntüleri yayınlandı.

Gupse Özay’ın canlandırdığı Sultan karakterinin gösterişli ve ihtişamlı dünyasının ilk kez izleyiciyle paylaşıldığı teaser’da, eltilerin arasındaki büyük rekabetin ilk adımları ekrana geliyor.

Eltilerin Savaşı ile izleyiciye Sultan’ın kahkaha dolu dünyasının kapılarını aralayacak olan Gupse Özay, teaser’da başrolü paylaştığı ve eltisi Gizem’i canlandıran Merve Dizdar’la ilk kez buluşuyor. Sosyal medyayı hayatında sıkça kullanan, gösterişi, dekorasyonu, giyimi, mücevheri, ev hanımlığını çok seven Sultan’ın tek tek takılarını anlattığı sahne, izleyiciye kahkaha dolu ‘ışıl ışıl’ bir filmin ipuçlarını veriyor.

İki elti arasındaki tatlı ve eğlenceli rekabetin, dillere plesenk olacak repliklerle beyazperdeye yansıdığı film, sosyal medyanın günlük hayata kattığı renkleri de kahkaha dolu bir senaryoyla izleyiciye aktarıyor. Sadece kadınların değil, aile içindeki erkeklerin de dünyasının kapılarını aralayacak olan Eltilerin Savaşı’nın yönetmenliğini Onur Bilgetay üstleniyor.

NuLook yapımcılığında hayata geçen Eltilerin Savaşı 31 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. 

 

 

Etiketler: 
Eltilerin Savaşı
Gupse Özay
Merve Dizdar
Ferit Aktuğ
Uraz Kaygılaroğlu

Facebook Google plus Instagram Twitter