Temiz Magazin
22 Mayıs 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hadise'nin sevgilisinin fotoğrafları olay oldu

Gündem
05 Aralık 2017
Hadise'nin sevgilisinin fotoğrafları olay oldu

Hadise'nin adı geçtiğimiz ay klibinde oynattığı Amerika'da yaşan Fransız model Aurelein Muller ile anılmıştı. Bu haberleri Hadise yalanlarken kalbinin boş olduğunu söylemişti. "Sıfır Tolerans" klibinde Hadise ve Aurelein Muller'in cesur sahneleri aşk iddialarını güçlendirmişti.

Geçtiğimiz hafta Hadise aile yemeğine klibinde oynattığı ve adının aşk dedikodularına karıştığı Fransız model Aurelein Muller'i de çağırdı.

Mekândan tek başına çıkan Hadise hedef saptırmak için eski sevgilisi Sinan Akçıl ile ilgi sorulara cevap vermişti. Hadise'nin hemen ardındansa Fransız model Aurelein Muller ve ünlü şarkıcının ablası Hülya Açıkgöz çıktı. Ablanın açıklamalarıysa adeta Aurelein ile Hadise'nin aşkına onay verir nitelikteydi.

Duymayan Kalmasın'da yer alan haber göre; Ancak Hadise ve Aurelein Muller'in ilişkisi kafaları karıştırdı. Çünkü Fransız modelin sosyal medya hesabında yer alan fotoğraflar Aurelein Muller'in başka bir sevgilisi daha olduğunu ortaya çıkardı.

Muller’in geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle gittiği Bali tatilinden çekildiği fotoğrafları "aşk, sevgilim, Bali romantizmi" mesajıyla paylaşması dikkat çekti.

Bir süre sonra sevgilisiyle olan paylaşımlarını kaldıran Fransız modelin bu hareketi "Hadise ile reklam aşkı mı yaşıyor?" sorularını akıllara getirdi.

 

Kaynak: Hürriyet

 

 

Etiketler: 
Aurelein Muller
Hadise
sevgili
İnstagram