Reklam
Temiz Magazin
08 Mart 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hakan Akkaya dünyaca ünlü moda devlerini kıskandıracak bir defile düzenledi!

Gündem
28 Mayıs 2016
Hakan Akkaya dünyaca ünlü moda devlerini kıskandıracak bir defile düzenledi!

 

Hakan Akkaya 25 Mayıs Çarşamba akşamı Maslak Arena’ da gerçekleştirdiği ‘The 120 Days Of Sodom’  defilesi ile izleyenlere görsel şölen yaşattı.

Hakan Akkaya; Fransız aristokrat ve filozof  Marques De Sade’ nin en önemli eseri ‘Sodom’ un 120 Günü’ nden ilham alarak hazırladığı defilesinde; koleksiyonu, dekorasyonu ve hazırladığı görkemli şovu ile Maslak Arena’da Türkiye’de bugüne kadar yapılmamış bir defileye imza atarak ezberlerleri bozdu.

Türkiye'nin en önemli top modeli olarak işaret edilen Çağla Şikel kendisi için özel olarak hazırlanmış 2 farklı tasarım elbise ile podyuma çıkarak göz kamaştırdı. Dev çadırda dev bir organizasyonla gerçekleşen defilenin açılışında 34 adet kafes kurulumu için toplamda 1 buçuk ton demir kullanıldı. Defilede 150 kadın, 110 erkek olmak üzere toplam 260 parçadan oluşan Hakan Akkaya’ nın ‘The 120 Days Of Sodom’ u etkileyici sunumu ile izleyenleri şaşırttı.

Türkiye’de bugüne kadar yapılmış dekorundan koleksiyonuna ve koreografisi ile en önemli organizasyonu olarak gösterilen defileye katılan Türk yıldızlarının geceye özel hazırlanmıs siyah halı üzerinde ki güzellikleri ve zarafetleri ile geceye damgasını vurdu.

Geceye sırasıyla; Hande Yener, İvana Sert, İrem Derici, Bengü, Ayşe Hatun Önal, Fatih Ürek, Öykü Serter, Emel Yıldırım, Aslı Hünel, Hakan Peker ve eşi Nadide Sultan cemiyet  ve sanat dünyasının önemli isimleri katıldı.

Hakan Akkaya Türkiye de bir ilke imza attığı defilesinden sonra Londra da bir defile yapacağının söylerken dünya modacılarının arasına girmeye aday olduğunun sinyallerini verdi. Türk basını ile birlikte  dünya basının da takip etmesi gözlerden kaçmadı.

Başarılı modacı Hakan Akkaya hazırladığı defileyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Moda dünyasında bir ilki gerçekleştirdik. Çok heyecanlıyım. Konuşmakta güçlük çekiyorum. Şu zamana kadar hiç yapmadığım bir moda şovuna imza attık. 300 kişiyle hazırladık. Dev bir konseptle çok özel bir projeye imza attık.”dedi

Etiketler: 
Hakan Akkaya
Çağla Şikel
Hande Yener
Ivana Sert
İrem Derici
Bengü
Ayşe Hatun Önal
Fatih Ürek
Öykü Serter
Emel Yıldırım
Aslı Hünel
Hakan Peker

Facebook Google plus Instagram Twitter