Temiz Magazin
22 Eylül 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hakan Altun & Berkay: Kuruçeşme Açıkhava konserlerinde yaşananlar

Gündem
28 Mayıs 2023
Hakan Altun & Berkay: Kuruçeşme Açıkhava konserlerinde yaşananlar

Berkay, yaz sezonu açık havadaki konserlerinin açılışını Kuruçeşme Açıkhava’da yaptı. Konserde, başarılı sanatçı müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Hafif soğuk havaya rağmen mekanı hıncahınç dolduran dinleyicilerinin karşısına büyük bir enerjiyle çıkan Berkay’ın konserine sanat dünyasından da ilgi büyüktü. 

Köfn grubunun solisti Salman Tin, Aybüke Albere, Defne Samyeli, Deren Talu, Gizem Karaca ve İbrahim Büyükak da Berkay’ın tüm şarkılarına eşlik ederek, gecenin tadını çıkardılar.

 

Birbirinden yıldız isimleri ağırlayan Kuruçeşme Açıkhava, müzikseverleri önceki akşam arabesk müziğin prensi Hakan Altun ile buluşturdu. Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde hayranlarıyla bu sezon ilk kez bir araya gelen ünlü sanatçı, sevenlerine unutulmaz bir gece armağan etti.

“KURUÇEŞME AÇIKHAVA BENİM İÇİN KONSER MABETİ ”

Hakan Altun, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi ve İstanbul’un eşsiz manzarasında vereceği Kuruçeşme Açıkhava konseri ile ilgili “Her zaman söylerim burası konser mabeti benim için… Bir yanda boğaz bir yanda sevdiğin sanatçı…İstanbul için harika bir hizmet.” dedi. Altun, 17 Haziran’da Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da gerçekleşecek olan “Deprem Bölgesine Yardım Gecesi” ne değindi. Bu anlamlı organizasyon hakkında “Canlı olarak yayınlanacak ve seyircili bir program olacak. Konsere gelen dostlarımızın aldığı biletler depremzedeler için toplanacak. Sevgili Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile güzel bir gece olacak.”sözlerine yer verdi.

Facebook Google plus Instagram Twitter