Temiz Magazin
13 Ağustos 2022

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım cephesinde yeni gelişme

Gündem
03 Ağustos 2022
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım cephesinde yeni gelişme

Kerem Bürsin ile geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız yollarını ayıran oyuncu Hande Erçel, bir diğer meslektaşı Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı haberleriyle uzun süre konuşulmuştu. "Her şey yolunda" diyerek aşk iddialarını doğrulayan Erçel, daha sonra "Arkadaşız" açıklamasını yapmıştı. Kaan Yıldırım ise "Hande ne söylüyorsa doğrudur" ifadelerini kullanmıştı. Tüm bunların ardından Erçel ve Yıldırım cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Kerem Bürsin'le 'reklam birlikteliği' iddialarının gölgesinde yaşadığı ayrılık sürecinin ardından, meslektaşı Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, geçtiğimiz mart ayında ünlü oyuncuyla Emirgan'da bir mekanda eğlenmişti. Gece boyu samimi oldukları iddia edilen çift, çıkışta Yıldırım’ın arabasına binmişti. Arka koltuğa binen ikili, basın mensuplarına görüntü vermek istemese de planları tutmamıştı. İkilin aşkı, tüm bunların ardından Londra'da belgelenmişti.

Önceki haftalarda yeni bir aşka yelken açtığı Kaan Yıldırım ile Londra tatilinden dönen Hande Erçel, önceki gün Etiler’de objektiflere yansımıştı. Yüzünün güldüğü görülen 28 yaşındaki oyuncu, aşk hayatıyla ilgili konuşmuş; keyfinin çok yerinde olduğunu belirten Erçel, "Her şey yolunda, çok iyiyim" şeklinde konuşmuştu.

KAAN YILDIRIM İTİRAFI

Londra tatili sorulan güzel oyuncu, "Bu aralar birazcık tatil yaptım, evet" yanıtını vermişti. Erçel, Kaan Yıldırım’la birlikteliğiyle alakalı ise şu açıklamayı yapmıştı:

Ben çok iyiyim, her şey yolunda. Çok güzel.

"ARKADAŞIM OLARAK KALACAK"

Tüm bunların ardından ayrıldıkları konuşulan çiftten Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde Kaan Yıldırım için; "Arkadaşım ve arkadaşım olarak kalacak" demişti. Bu sözlerle ilgili ise Kaan Yıldırım; "Doğrudur, Hande ne söylüyorsa doğrudur" demişti.

KAAN'IN KEYFİ YERİNDE

Yıldırım, geçtiğimiz gün ise Dalyan'da yer alan ünlü bir plajda yaz sezonunu açmıştı. Önceki günlerde Erçel’i aldattığı haberli ile gündeme gelen Yıldırım, ablası ve yeğeni ile tatilin keyfini çıkarmıştı.

Çıkışta kendisini bekleyen basın mensuplarının 'ayrılık' sorularına sessiz kalmayı tercih eden yakışıklı oyuncu, ablası ve yeğeni ile arabasına binerek uzaklaşmıştı.

ARKADAŞLIKLARI KISA SÜRDÜ

Bütün bu gelişmelerin ardından ikili, sosyal medyada takipleşmeyi bıraktı. Bu hamle sonrası, "İkilinin arkadaşlığı da kısa sürdü" yorumları yapıldı.