Reklam
Temiz Magazin
12 Nisan 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hangi aşk daha çok izlenecek?

Gündem
11 Haziran 2016
Hangi aşk daha çok izlenecek?

 

Ekranlar iki yeni aşk hikâyesine hazırlanıyor: ‘Aşk Laftan Anlamaz’ ve ‘Yüksek Sosyete'. Peki hangi dizi hakkında ne biliyoruz? Bu dizileri kimler izleyecek?

Hürriyet Gazetesi'nden Elçin Yahşi 2 diziyi de masaya yatırdı.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ

Hande Erçel, ‘Güneşin Kızları’ fenomeninden çok kısa süre sonra başladığı projede, iki kız arkadaşıyla birlikte İstanbul’da yaşayan ‘Giresunlu Hayat’ rolünde. Burak Deniz ise tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat’. "Gecenin Kraliçesi'nde izlemiştik Burak Deniz'i.  İkisi önce kavgaya, sonra sevdaya tutuşacaklar. Elçin Sangu’dan sonra virüs gibi yayılan kızıl saç unsuru da atlanmamış, yan rollerde uzun, kızıl saçlı bir arkadaşımız var. 

Hande Erçel’in hasretiyle başa çıkamayanlar bayram eder. Burak Deniz, Erçel’in eski dizipartneri Tolga Sarıtaş’la karşılaştırılır (ve sınavı geçer). Ancak iki unsur insanı düşündürüyor: Sanki bütün yük Hande Erçel’in omuzlarında gibi ve kanalın yeni yılda birçok dizisi yolda kaldı.

‘Güneşin Kızları’nı unutamayanlar, kafa dağıtmalık yaz dizisi isteyenler izler.

 

YÜKSEK SOSYETE

Zengin ama boşlukta genç kızla fakir ama gönlü zengin genç erkek aşkı. Kerem ve Cansu’nun ait oldukları dünyayı değiştirmiş gibi yaparak hayata meydan okuma maceraları. Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’lü kadroda Zuhal Olcay da var.

Hazar Ergüçlü büründüğü karaktere hayat veren bir oyuncu ve görünen o ki Engin Öztürk’le birlikte izlemesi çok güzel bir çift olmuşlar. Dizi, ekranları saran romantik komedi furyasına bir alternatif oluşturur ve yaz tatiline girecek olan ‘Kiralık Aşk’ın kanalda yaratacağı boşluğa oynar gibi görünüyor.

‘MedCezir’ sevenler, ekranda zenginlerin hayatlarını görmek isteyenler, aile dramalarını sevenler izler.

 

Etiketler: 
Hazar Ergüçlü
Engiz Öztürk
Hande Erçel
Zuhal Olcay
Burak Deniz

Facebook Google plus Instagram Twitter