Reklam
Temiz Magazin
09 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Harbiye'de Oğuzhan Koç şov!

Gündem
06 Eylül 2019
Harbiye'de Oğuzhan Koç şov!

Pop müziğin sevilen seslerinden Oğuzhan Koç, kariyerinin ilk Harbiye konserini önceki gün Poll Production organizasyonu "Paraf Halkın Yıldızları" konserleri kapsamında gerçekleştirdi. 

Dinleyicilerini "Ay" şarkısıyla selamlayan Koç, "Bu Yol Uzar", "Küsme Aşka", "Giden Günlerim Oldu" ve "Her Aşk Bir Gün Biter" gibi en sevilen parçalarını dinleyicileriyle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi. 

Sahneden kendisini dinlemeye gelenlere seslenen Koç, "Ayaklarınıza sağlık, bulunduğum yerden bu manzarayı görmenizi çok isterdim. Bugün hepiniz benim misafirimsiniz. Bu benim İlk Harbiye konserim olduğu için çok heyecanlıyım. Sahne büyük olunca fikirler de büyük oluyor. Tarkan’ı asansörle indirirler, Edis’i mancılıkla fırlatırlar. Ama ben yürüyerek geldim. 'Kanat takıp uçurarak sahneye konduralım' dediler. Ben de 'kondurduğunuz an yumurtlarım', bu fikir güzel bir final ister çünkü" diyerek izleyenleri kahkahaya boğdu.

OĞUZHAN KOÇ MURAT BOZ VE FETTAH CAN'DAN MUHTEŞEM DÜET! 

Konserin ortalarına doğru seyircilerin arasındaki Murat Boz’a seslenerek sahneye davet eden Koç, "Yüzüm Yok" parçasını Boz ile birlikte söyledi. "Bu planlarımız arasında yoktu. Biraz emrivaki oldu ama güzel oldu. Böyle yaparak artık her konserime çıkartacağım" diyerek arkadaşına takıldı.

Daha sonra Fettah Can’ı da sahneye davet eden Koç, "Özledim" şarkısını iki sevilen sanatçı ile birlikte seslendirerek dinleyecilere unutulmaz bir gece yaşattı.

"Aşkla Aynı Değil" parçasını seslendirdiği sırada Cansu Kurtçu’yu sahneye davet eden Koç, şarkının devamını beraber söyledikten sonra Kurtçu’nun doğum gününü kutlayarak sahneden uğurladı.

MURAT DALKILIÇ SÜRPRİZİ!

Konserin ilk bölümünün sonlarına doğru Murat Dalkılıç sürprizi ile tüm Harbiye ayağa kalktı. Oğuzhan Koç ve Murat Dalkılıç’ın “Bu Nasıl Aşk” ve “Aşinayız” düetleri Harbiye’yi adeta yıktı geçti. 

MİLLİ TAKIM’DAN OĞUZHAN KOÇ KONSERİNE BASKIN! 

Türkiye A Milli takımı Andorra maçı öncesi kampa kısa bir ara vererek Oğuzhan Koç konserine baskın yaptı.

Teknik direktör Şenol Güneş önderliğinde tam kadro Koç’u ilk Harbiye konserinde yalnız bırakmayan A milli takımı, Koç’a sahnede forma hediye etti. Şenol Güneş ve milli takım kaptanları Emre Belözoğlu ve Cenk Tosun’u sahneye davet eden Oğuzhan Koç, "Ayaklarınıza sağlık, şeref verdiniz beni onurlandırdınız" diye konuştu. 

OĞUZHAN KOÇ’TAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ PERFORMANSI! 

Konserin ikinci yarısına smokinle çıkan Koç, "Vurgun", "Hiç Bir Şeyde Gözüm Yok", "Seni Ben Ellerin Olsun", "At Kadehi Elinden", "Kıskanırım Seni Ben" gibi Türk sanat müziğinin en sevilen parçalarını seslendirerek dinleyicileri adeta mest etti. 

Sonrasında babası Bahattin Koç’u sahneye davet eden popçu babasıyla birlikte "Huma Kuşu" türküsünü seslendirdi. Baba-oğulun performansı ayakta alkışlandı.

HEM OYNADI HEM OYNATTI!

Türk Sanat Müziği bölümü sonrası, "Kesik Çayır", "Bahçe Duvarı" ve "Arpa Buğday" gibi oyun havalarıyla dinleyicilerini hop oturup hop kaldıran Koç, hem oynadı hem oynattı. 

Seyircilerin sahne önüne akın ettiği gecenin sonunda Oğuzhan Koç, seyircinin "bir daha bir daha" tezahüratlarıyla tekrar sahneye çıkıp, "Vermem Seni Ellere" parçasını söyledikten sonra sahneden alkışlarla uğurlandı.

Acun Ilıcalı - Şenol Güneş

HARBİYE’DE YILDIZLAR GEÇİDİ! 

İlk Harbiye konserinde sanat ve spor camiasından da birçok önemli isim Oğuzhan Koç’u yalnız bırakmadı. Popçuyu dinlemeye gelenler arasında; Acun Ilıcalı, Murat Boz, Aslı Enver, Murat Dalkılıç, Esat-Hande Yontunç, Banu Ilıcalı, İbrahim- Nurdan Büyükak, Büşra Pekin, Ezgi Eyüboğlu, Oğulcan Engin, Eser Yenerler ve eşi, Cansu Kurtçu, Fettah Can, Zeynep Bastık, Hakan Baş- Bensu Soral, Reynmen, Yağmur Tanrısevsin, Ceyhun Fersoy-Begüm Öner, Demet Özdemir, Aynur Aydın, Candaş Tolga Işık, Oğuzhan Koç’un annesi Kıymet Koç ve babası Bahattin Koç’un yanı sıra Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş ve milli futbolcular vardı. 

Bahattin - Kıymet Koç

Emre Belözoğlu

Aslı Enver - Murat Boz

Demet Özdemir

Büşra Pekin - İbrahim-Nurdan Büyükak

Hakan Baş - Bensu Soral

Yağmur Tanrısevsin

Hande - Esat Yontuç

Reynmen

Ezgi Eyüboğlu

Eser - Berfu Yenenler

Seda Türkmen

Fettah Can - Cansu Kurtçu

Oğulcan Engin

Ceyhun Fersoy - Zeynep Bastık - Begüm Öner - Melis İşiten

Aynur Aydın

 

 

Etiketler: 
Oğuzhan Koç
Acun Ilıcalı
Murat Boz
Aslı Enver
Murat Dalkılıç
İbrahim Büyükak
Büşra Pekin
Ezgi Eyüboğlu
Oğulcan Engin
eser yenerler
Cansu Kurtçu
Fettah Can
Zeynep Bastık
Hakan Baş
Bensu Soral
Reynmen
Yağmur Tanrısevsin
Demet Özdemir
Aynur Aydın
Şenol Güneş

Facebook Google plus Instagram Twitter