Reklam
Temiz Magazin
20 Ocak 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Hastaneye kaldırılmış, üst üste 2 ameliyat geçirmişti... Melek Baykal'dan iyi haber var

Gündem
07 Kasım 2018
Hastaneye kaldırılmış, üst üste 2 ameliyat geçirmişti... Melek Baykal'dan iyi haber var

AHUDUDU İLE YENİDEN SAHNEDE!

“Tiyatro beni iyileştirdi” dedi!

 

Geçtiğimiz haftalarda fıtık patlaması teşhisiyle acil olarak hastaneye kaldırılan ve Bodrum’da ard arda iki ameliyat geçiren Melek Baykal sahneye döndü. Baykal:“Sezon başlamadan bir hafta önce ameliyat oldum ve hasta yatağımda hep tiyatrolu günleri özledim. Ahududu provalarının başlamasına bir gün kala da benzeri bir durum yaşamıştım. Tiyatrokare’nin sanat yönetmeni Nedim Saban ve  rol arkadaşlarım beni beklediklerini söyleyen destek mesajları yazdılar, seyircilerden de gelen güzel yorumlar sayesinde moralimi hep yüksek tuttum. Tiyatro beni iyileştirdi” dedi.

Usta sanatçı, üç yıldır kapalı gişe sergilenen “AHUDUDU” adlı komediyle 20 Kasım’dan itibaren tiyatroseverlerle buluşacak.  Dünya üzerinde yaşanan mutsuzluklara,  Ahududu ile özel çare ürettiklerini düşünen iki kadının komik hikayesi, yazıldığı günden bu yana “Arsenic and Old Lace” adıyla dünyanın en çok oynanan komedileri arasında yer alıyor. Ahududu aynı zamanda Cary Grant’ın oynadığı en sevilen filmlerden biri olarak anılıyor.

Nedim Saban’ın yeni bir yorumla sahneye taşıdığı oyun üç yıldır Türkiye’nin farklı kentlerinde kapalı gişe oynandı. Melek Baykal’ın usta oyuncu Suna Keskin ile başrolü paylaştığı oyunda yıllar sonra sahneye dönen Nedim Saban, şizofren bir yeğen karakteri oynuyor.  Diğer rollerde Bülent Seyran, Halim Ercan, Cem Güler, Dicle Alkan, Özgür Yetkinoğlu var.

“Ahududu”, Kasım ayında İstanbul’un farklı salonlarında oynandıktan sonra, turnelere devam edecek.     

Etiketler: 
Melek Baykal
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter