Reklam
Temiz Magazin
23 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hayat Devam Ediyor dizisi gerçek oldu! Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı ile evlendi!

Gündem
08 Ekim 2019
Hayat Devam Ediyor dizisi gerçek oldu! Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı ile evlendi!

Bir döneme damga vuran "Hayat Devam Ediyor" dizisinde çocuk yaşta kendisinden yaşça büyük bir adamla evlenen çocuk rolünde oynayan Meltem Miraloğlu, diziyi gerçek kıldırdı. Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendi. 

Bir süre önce Amerika'da yaşamaya başlayan 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, 10 gün önce 80 yaşındaki Amerikalı Patrickle ile gizlice evlendi. 

Kızlarının gizlice evlendiğini duyan ailenin ne tepki verdiği ise henüz bilinmiyor.

Meltem Miraloğlu, yeni evliliği hakkında ise henüz bir açıklama yapmadı. 

Sosyal medya hesabı Insatgram'dan paylaşımlar yapan Miraloğlu'nun son paylaşımının ise kendisini eleştirenlere cevap olarak paylaştığı düşünüldü. 

Miraloğlu, Instagram hesabından ''Bizi silemeyen herkes karalar" yazısını paylaştı.

Oyuncu Meltem Miraloğlu, Hayat Devam Ediyor dizisinde 70 yaşındaki bir adamla evlendirilmesi için zorlanan 15 yaşındaki çocuğu oynuyordu.

Miraloğlu, 2016 yılında da altı aydır birlikte olduğu yönetmen - yapımcı Tayfur Aydın’la evlenmiş fakat bu evlilik uzun sürmemişti. 2017 Yılında yapımcı sevgilisi ile de sessiz sedasız boşanmıştı.

Öte yandan Meltem Miraloğlu'nun Amerika'da yaşamaya başladıktan sonra son hali olay olmuş, dudaklarına yaptırdığı estetik dikkat çekmişti. 

Miraloğlu ise estetik iddialarını, ''Hiçbir yerimde dolgu, estetik yok. Ben doğduğumdan beri saçlarımı bile boyatmadım. Bir gün kendiliğinden beyazlayacak belki beyaz kalmasını da tercih edebilirim'' diyerek yalanlamıştı. 

 

 

Etiketler: 
Meltem Miroğlu
Hayat Devam Ediyor
Evlilik
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter