Reklam
Temiz Magazin
18 Ocak 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Haydi çocuklar sinemaya! "Kral Şakir" sinemalarda!

Gündem
11 Mayıs 2018
Haydi çocuklar sinemaya! "Kral Şakir" sinemalarda!

BKM’nin yapımcılığında, GREYDER KİDS Ana Sponsorluğu’nda hayata geçirilen ve Grafi2000 Prodüksiyon tarafından canlandırılan fenomen kahraman Kral Şakir’in ilk sinema filminin özel gösterimi önceki gün (9 Mayıs, Çarşamba) Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirildi.

KRAL ŞAKİR DAVETİNDE FOTOĞRAF İZDİHAMI

Sitare Kalyoncuoğlu’nun ev sahipliği yaptığı ve cemiyet hayatından da pek çok ismin katıldığı akşamda, Varol Yaşaroğlu ve filmin kahramanlarına ait maskotlar gösterim öncesi konuklar tarafından yoğun ilgi gördü. Özel izlemeye katılan çocuklar Varol Yaşaroğlu ve maskotlarla fotoğraf çektirme yarışına girdiler. Fotoğraf çektirmek için sabırsızlananlar arasında çocuklar kadar anne ve babalar da vardı.

Zeynep, Yasemin ve Leyla Ilıcalı

Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan “KRAL ŞAKİR / OYUN ZAMANI" sinema filminin özel gösterimine katılan isimler arasında; Zeynep, Yasemin ve Leyla Ilıcalı, Burcu Ziyal, Benan Saraç, İnci Ferpolat, Candan, Alisa ve Ali Ramazanoğlu, Begüm ve Berk Karamahmutoğlu, Aslı Cüreklibatır, Burak Kut ve kızı Aden, Ebru Erkal Kip, Elif İnci Aras, Esra ve Vedat İnceefe, Hakan Ural, İpek, Ceren ve Beren Köse, Melda Aksu, Nergis ve Alp Pekuysal, Petek Ertüre ve oğlu Ali Ege Ağaoğlu, Şeyla ve Noah Karadeniz, Tuba Coşkun ve oğlu Ali Sadi Erbil de vardı.

Hakan Ural

Filmi çocuklarıyla beraber izleyen ünlü annelerin ortak yorumu ise “Çocuklarımızla beraber izlemekten keyif aldığımız şahane bir macera filmi olmuş, çocuklar kadar anne babaların da izlemesini tavsiye ederiz” oldu.

7’den 77’ye herkesin severek izleyeceği bu yeni macera; Labaratuvarda yapılan bir deney yüzünden Fil Necati’nin telefonundaki oyun ile gerçek dünya arasında bir kapı açılır. Şakir dünyayı kurtarmak için ailesi ile kendini Fil Necati’nin cep telefonunun içindeki oyunlarda bulur. Bu ekibin tek yapması gereken bütün oyunları tamamlayıp gerçek dünya sona ermeden oyunu durdurmaktır. Macera dolu bu yolculukta onları durdurmaya çalışacak düşmanlar ve pek çok tehlikeli video oyunu kahramanlarımızı beklemektedir.

 “Kral Şakir / Oyun Zamanı" bugünden itibaren tüm sinemalarda…

 

 

Etiketler: 
Kral Şakir Oyun Zamanı
Varol Yaşaroğlu
Sinema
Macera Filmi