Reklam
Temiz Magazin
29 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Hazır olun! "Dekor Dedektifi" geliyor!

Gündem
20 Temmuz 2019
Hazır olun! "Dekor Dedektifi" geliyor!

Magazin haberciliğinin en gerçekçi, en doğrucu, en dürüst hali Temiz Magazin'de artık yepyeni bir bölümümüz var! "Dekor Dedektifi"

Neslihan Uyanık ile "Dekor Dedektifi" köşemiz başlıyor.

Neslihan Uyanık, bundan sonra çok keyifli konuları ve değerlendirmeleriye, tıpkı bir dedektif edasıyla, herkesin dikkatini çeken "dekorasyon" konusunu Temiz Magazin okuyucuları, takipçileri için A’dan Z’ye inceleyecek...

Sizlere de farklı fikiler verecek, kimi zaman ünlüleri eleştirecek, kimi zaman sizin evleriniz için size muhteşem fikirler verecek.

"DEKOR DEDEKTİFİ" GELİYOR

Temiz Magazin'in en ilgi çekici köşelerinden biri olacağını inandığımız "Dekor Dedektifi" köşesi için Nesilhan Uyanık, bilgilerini artık sadece danışanlarıyla, müşterileriyle değil, sizlerle de paylaşacak.

YENİ EVLENENLER!

EVİNİ DEĞİŞTİRENLER! HAZIR OLUN!

Yeni evlenenler, evinin dekorasyonunu değiştirecekler! Hazır olun! En özel fikirleri artık "Dekor Dedektifi"nden öğreneceksiniz!

NESLİHAN UYANIK YANİ "DEKOR DEDEKTİFİ"

Neslihan Uyanık, merkezi Florya'da bulunan Alia Decor'un sahibi. Uyanık " 4 yıl önce dekorasyon sektörüne Alia Decor markamızla adım atarken hissettiğim ilk heyecan dün gibi aklımda, çocukluğundan beri dekorasyona meraklı biri olarak her zaman görselliğin gücünden etkilenmişimdir. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirdikten sonra, perakende sektöründeki bazı markaların müşteri iletişimi ve pazarlama alanındaki bölümlerinde bir süre yöneticiliğin ardından, evlerin, mekanların tasarımını yapmak renklerin ahengini dokuların uyumunu sağlamak ve tabii ki objelerin ışıltısıyla son dokunuşları yapabilmek için kız kardeşimle birlikte Alia Decor markasını kurmaya karar verdik" diyerek duygularını anlatıyor...

DEKOR DEDEKTİFİ: "SİZLERLE BULUŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM!" 

Dekor Dedektifimiz "2015 senesinden beri evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyen ya da yeni bir ev alıp içerisinde dekorasyon ihtiyacı olan her danışanımıza mobilyadan yağlı boya tabloya, kırlentlerden duvar kağıdına ve tabii ki aksesuar seçimi ve yerleşimine kadar anahtar teslim hizmet veriyoruz, ithal ve yerli tasarımlarımızla evinizden biri gibi samimiyet ve içtenlikle bitirdiğimiz her işimiz gururla imzamızı taşıyor. Bundan sonra her hafta yazılarımla sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyorum!" diyor. 

ALİA DECOR İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/aliadecor/

https://www.instagram.com/aliadecor/

Etiketler: 
Neslihan Uyanık
Dekor Dedektifi
Alia Decor
dekor
Mobilya
duvar kağıdı
yatak odası
banyo
Tuvalet
Mutfak
ev tekstili
Florya
Bakırköy
İstanbul

Facebook Google plus Instagram Twitter