Reklam
Temiz Magazin
27 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Her Yerde Sen"in çekimleri başladı!

Gündem
10 Mayıs 2019
"Her Yerde Sen"in çekimleri başladı!

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı, Karga7 Pictures’ yapımı, "Her Yerde Sen" dizisinin çekimleri başladı. 

"Haydin Hayırlısı" 

Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen ve haziran ayında FOX’ta izleyiciyle buluşacak olan "Her Yerde Sen"in çekimlerinin başladığını, dizinin yönetmeni Ender Mıhlar Instagram hesabından klaket paylaşarak "Haydin Hayırlısı" notuyla duyurdu. 

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı eğlenceli, romantik komedi "Her Yerde Sen" dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner, Sertan Erçakan ile beğenilen usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor. 

Selin ve Demir’in tatlı hikayesi

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Furkan Andıç’ın “Demir”, Aybüke Pusat’ın ise “Selin” karakterine hayat verdiği "Her Yerde Sen", aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Selin ile Demir birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

 

 

Etiketler: 
Furkan Andıç
Aybüke Pusat
Her Yerde Sen
Yeni dizi
Çekim

Facebook Google plus Instagram Twitter