Reklam
Temiz Magazin
06 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İbrahim Çelikkol’un savaş sahneleri için ön hazırlığı 5 saat sürdü...

Gündem
13 Kasım 2019
İbrahim Çelikkol’un savaş sahneleri için ön hazırlığı 5 saat sürdü...

Mest-i Aşk Mevlana projesi birbirinden ünlü oyuncu kadrosu ile çekimlerine devam ediyor. Türk - İran ortak yapımı olan film 2020 de vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Hassan Fathi yer alıyor. Projenin senaryosu ise Hasan Fathi ve Farhad Tohidi imzasını taşıyor.

SAVAŞ MEYDANLARININ KORKULAN KOMUTANI İSKENDER…

Büyük bir hassasiyet ve özenle devam eden çekimler 6 haftasına girerken oldukça zorlu sahnelerden biri olan savaş sahneleri İstanbul dışında tamamlandı. Mest-i Aşk Mevlana filminin en güçlü karakterlerinden biri Selçuklu askeri olan İskender’i canlandıran İbrahim Çelikkol film de gençlik aşkını kalbine gömüş onurlu ve gururlu aynı zamanda iradeli, devletine ve ilkelerine bağlı bir komutanını canlandırıyor. Hz. Mevlana ile tanıştıktan sonra İrfani aşk yolunda büyük çelişkiler yaşayan İskender’in aslında en büyük savaşı kendi ile vermektedir. Bu arada hayatının en büyük davasını da çözme yolunda ilerlemektedir.

Mest-i Aşk Mevlana projesinin en çok konuşulacak sahnelerinden biri olacak olan savaş sahnesinin çekimlerinde oyuncu İbrahim Çelikkol’un ön hazırlıkları 5 saat sürdü. Bu oldukça zorlu sahne çekimlerinde çok sayıda figüran ve efektler kullanıldı. Mest-i Aşk Türk sineması Dönem filmleri arasında oldukça çok ses getirecek sahneleri ve hikayesiyle 2020 yılına damgasını vuracak. 

 

 

Etiketler: 
Mest-i Aşk Mevlana
İbrahim Çelikkol

Facebook Google plus Instagram Twitter