Reklam
Temiz Magazin
22 Şubat 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

İhaneti Esra Erol duyurmuştu! Olay kadın Burcu Sinem Ünsal'ın açıklaması Demet Akalın'ı çıldırttı!

Gündem
04 Haziran 2018
İhaneti Esra Erol duyurmuştu! Olay kadın Burcu Sinem Ünsal'ın açıklaması Demet Akalın'ı çıldırttı!

Eda Gök, aldatıldığını Esra Erol'un programında canlı yayında duyurmuştu. Esra Erol'un stüdyo şefliğini yapan Eda Gök'ün Emrah Albayrak ile 7 yıllık evliliğini bitiren kişi olarak gündeme gelen Burcu Sinem Ünsal, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada sessizliğini bozdu. Ünsal'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Demet Akalın'dan çok sert tepki geldi. Akalın'ın verdiği yanıt, takipçileri tarafından destek mesajı aldı.

Eda Gök, kendisini en yakın arkadaşı evli ve iki çocuk annesi Burcu Sinem Ünsal'la aldattığını öne sürdüğü eşi Emrah Albayrak'tan tek celsede boşandı.

Üçüncü kişi olarak adı anılan Burcu Sinem Ünsal, sessizliğini "Kendi hayatınıza bakın siz önce, Her şeyin bir açıklaması vardır bu hayatta" diyerek bozdu.

"ARTIK PES!"

Burcu Sinem Ünsal'ın paylaşımı sosyal medyada yayılınca başta kullanıcılar olmak üzere şarkıcı Demet Akalın'dan çok sert tepki geldi.

Burcu Sinem Ünsal'ın, "Her şeyin bir açıklaması vardır bu hayatta" sözüne Demet Akalın, " Her şey normalleşiyor! Pes artık pes diyorsun! Daha neler göreceğiz bakalım" şeklinde cevap verdi. Akalın, takipçileri tarafından destek mesajı aldı.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Demet Akalın
Eda Gök
Burcu Senem Ünsal
Emrah Albayrak
İhanet
sosyal medya