Temiz Magazin
30 Mayıs 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İMPARATORDAN ŞARKI SÜRPRİZİ! “GÖZLERİ BELA KIZ”

Gündem
20 Mayıs 2023
İMPARATORDAN ŞARKI SÜRPRİZİ! “GÖZLERİ BELA KIZ”

 

Güçlü sesi, vazgeçilmez yorumu, unutulmaz şarkılarıyla gönüllerde taht kuran İbrahim Tatlıses, yeni single çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.  Tatlıses’in “Gözleri Bela Kız” ismini verdiği yeni teklisi tam anlamıyla imparatorun hayranlarını heyecanlandıracak nitelikte…

Sözleri İbrahim Tatlıses, Altan Başyurt, Mehmet Şerbetçi'ye  müziği ise yine Altan Başyurt ve Mehmet Şerbetçi'ye ait olan parçanın aranjesi ünlü müzisyen Ceyhun Çelikten imzasını taşıyor. “Gözleri Bela Kız” neşeli melodisinin yanı sıra dinleyicilere aşina olduğumuz eski İbrahim Tatlıses parçalarını da anımsatacak. İmparatorun hitleri arasında yer alan “Kara Üzüm Habbesi” şarkısı ile harmanlanan “Gözleri Bela Kız” eğlenceli ve renkli yapısıyla müzikseverlerin enerjisini yükseltecek. İmparatoru bu yeni teklisinde ise ünlü dostları yalnız bırakmadı. Ceylan, Yudum ve Günel’in vokalliğini üstlendiği parça eğlenceyi ikiye katlayacak.

İMPARATORA YENİ KLİBİNDE DOSTLARI EŞLİK ETTİ

Yönetmen Onur Oğuz’un kamerasının karşısına geçen İbrahim Tatlıses’in klibi ise şarkısı gibi bir o kadar hareketli… Stüdyo ortamında çekilen klip, ünlü sanatçılar Ceylan, Yudum ve Günel’in samimi halleri ve halay performanslarıyla izleyenleri neşelendirecek.

Facebook Google plus Instagram Twitter