Reklam
Temiz Magazin
06 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İrem Derici saplantılı hayranı yüzünden evini değiştirdi!

Gündem
04 Kasım 2019
İrem Derici saplantılı hayranı yüzünden evini değiştirdi!

Ünlü  popçu İrem Derici, önceki gece Kıbrıs Girne'deki Chamada Club'te sahne aldı. Mekanı hınca hınç dolduran hayranlarına harika bir gece yaşatan popçu, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Geçtigimiz aylarda bir kişinin kendine musallat olmasıyla şikayette bulunan şarkıcının bir sapığı olduğu ortaya çıkmıştı. Olayı soran muhabirlere "Bu olay yüzünden evimi değiştirdim. Hiçte istemediğim bir şeydi ama ailem endişe duydu. Annem çok korktu. O yüzden güvenlikli bir siteye taşındım" cevabını verdi. 

Afakan Basıyor

Habercilerin "2019 yil sizin için nasıl geçti?" sorusuna " Ne çok kötü, ne de çok iyi diyebilirim. Allah sağlık sıhhat versin gerisi boş benim bir de bir sıkıntım var. Yilin son 3 ayı bana bir afakan basıyor. Hemen o yılın bitmesini istiyorum. O son 3 ay benim için biraz zor geçer" dedi.

Ortaya Karışığım

Muhabirlerin "Bazı şarkıcılar vardır sürekli aşk üzerine şarkılar yazar. Size ne zaman aşk kadını diyebileceğiz? demesi üzerine "8 yıldır sektördeyim. Beni biliyorsunuz. Ben 6 ay bekarım, bir ara evliyim, bir ara çok aşığım, bir bakıyorsun hiçbir şey yok. Yani anlıcağınız ben ortaya karışığım" diyerek herkesi güldürdü. 

 

 

Etiketler: 
İrem Derici
Kıbrıs
Girne

Facebook Google plus Instagram Twitter