Reklam
Temiz Magazin
29 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Işın Karaca kızının yaşadığı korkuyu canlı yayında anlattı: "Beni ona yatılı yollamayacaksın di mi anne?"

Gündem
02 Aralık 2019
Işın Karaca kızının yaşadığı korkuyu canlı yayında anlattı: "Beni ona yatılı yollamayacaksın di mi anne?"

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına Işın Karaca telefonla bağlandı. Eski eşi Sedat Doğan’ın açıklamalarına cevap veren Karaca, ‘hukuki süreci başlattım’ dedi.

İşte Işın Karaca’nın açıklamalarından satır başları…

Türkiye Cumhuriyeti devleti bana çocuğumu korumakla yükümlü olduğumu söylüyor. Geri kalan, konuşulan, söylenilen lafların hiçbirinin hükmü yoktur. Benim tertemiz hayatımı kimsenin kendini aklaması için kullanmasına müsaade etmiyorum.

Kızımın biyolojik babası bana dava açma hakkına sahiptir, dilediği zaman bu davayı açabilir. Ancak benim kızıma şu anda yaptığı gibi psikolojik olarak baskılar yapamaz. Bu kadına şiddettir, olmayan şeyleri anlatmak yalan dolan iftira… Maddi manevi her türlü hukuksal hakkımı kullanacağım.

Sen ortadan kaybol, yıllar sonar gel kendini aklamak üzere Işın Karaca markasını kullan böyle bir dünya yok. Herkes elini vicdanına koysun böyle hikâyeler uydurmakla olmaz. Ne diyeceğimi bilmiyorum artık.

Mia sekiz yaşında ve bu çocuk okula gidiyor. Biraz insaflı olun… Madem o kadar babaydın sen burada yıllarca kaldın, dün gitmedin ki birde uydurma hikâyeler çıkardın. Burada hukuk var, ben çocuğumu korumakla hükümlüyüm.

Benim tek yapacağım şey de hep kendi kadınlık onurumu korumak. Kimse benim namusuma laf edemez. Avukatım bu konu üzerinde çalışmalara başladı.

Mia çok korkuyor gelmesinden. Türkiye’ye dönmesinden çok korkuyor. ‘Ben onu görmek istemiyorum, ben onu tanımıyorum anne’ diyor. ‘Beni ona yatılı yollamayacaksın dimi anne’ diye bana soruyor.

Senin çocuğun sana böyle bir şey soruyorsa sen de cevap vermek zorundasın çok sakin durmaya çalışıyorum. Konu benim kızım Türkiye Cumhuriyeti soyadını bile değiştirmiş. Benim çocuğumun başı eğildi.

Biliyor musunuz bir kız çocuğunun başının eğilmesi ne kadar utanç verici bir şey. Kimse benim çocuklarımın başını eğdiremez, kimse benim çocuklarım üzerinden kendini aklayamaz.

NELER OLMUŞTU?

Sedat Doğan, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoyla, Tuğrul Odabaş’ı tehdit etmişti.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Işın Karaca, kızı Mia’nın babası Sedat Doğan’ın sosyal medyada eski eşi Tuğrul Odabaş’ı tehdit etmesiyle ilgili “Bir şey söylemeyeceğim. Bu benimle alakası olan bir şey değil. Benim savaşım değil artık bu. Herkesin kendi savaşı. Mia da her şeyi biliyor. Her şeyi konuşuyoruz” dedi.

Karaca, “Tuğrul Bey, Mia ile fotoğraflarını paylaşmaya devam edecek mi?” sorusuna ise “Birlikte altı buçuk yıl geçirdiler. Elbette edecek” yanıtını verdi.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Işın Karaca
Sedat Doğan
Tuğrul Odabaş
Mia Karaca
2. Sayfa

Facebook Google plus Instagram Twitter