Reklam
Temiz Magazin
03 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

İstanbul'un gece hayatını kar durduramadı!

Gündem
23 Ocak 2016

Önce ki gece romantik şarkıların sevilen ismi Ferhat Göçer Nossa Costa’da sahne aldı.

Programına dillerden düşmeyen şarkısı ‘’Yıllarım Gitti’’ ile başlayan Göçer, yoğun kar yağışına rağmen Nossa Costa’da ki programını dinlemeye gelen yüzlerce konuğuna ‘’Dışarıda bu kadar kar ve soğuk varken büyük fedakarlık edip beni dinlemeye geldiğiniz için teşekkür ederim’’ dedi.

Programına  ‘’Ankara’nın Bağları’’, ‘’Hangimiz Sevmedik’’ ve ‘’Tavukları Pişirmişem’’ gibi tarzının dışında ki şarkıları seslendirerek devam eden ünlü sanatçı, hem konuklarını şaşırttı hem de oynattı.

ŞEVVAL SAM VE GÖKHAN TEPE  BÜYÜLEDİ

Şevval Sam ve Gökhan Tepe ise Günay Restaurant’ta sahne aldı.

İlk olarak sahneye çıkan Gökhan Tepe, geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendirirken programının ikinci bölümünde ise ‘’Demli Şarkılar’’ adını verdiği özel bir repertuar ile sevenlerine duygusal dakikalar yaşattı.

Gökhan Tepe sonrasında sahneye Şevval Sam çıktı. Programına Türk Sanat Müziği eserler ile başlayan ünlü şarkıcı, ilerleyen dakikalarda İbrahim Tatlıses’ten, Orhan Gencebay’a, Müslüm Gürses’ten Ahmet Kaya’ya gibi unutulmaz isimlerin şarkılarını seslendirdi.

Programının ikinci bölümüne Karadeniz şarkıları ile başlayan Sam, Horon ekibi ve sonrasında ki Roman dans ekibi ile konuklara renkli bir gece yaşattı.

Şevval Sam ve Gökhan Tepe yoğun istek üzerine 26 Şubat Cuma yeniden sahne alacaklar.

Facebook Google plus Instagram Twitter