Reklam
Temiz Magazin
04 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kadir Doğulu ilk kez anlattı: "Birbirimize hiddetli bir şekilde bağırınca..."

Gündem
18 Ekim 2019
Kadir Doğulu ilk kez anlattı: "Birbirimize hiddetli bir şekilde bağırınca..."

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu YouTube’de yayınlanan Zeynep Ocak’ın sunduğu "Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler" programının konuk oldu.

Doğulu, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Kadir Doğulu’nun açıklamalarından satır başları…

* Biz evde kapıyı pencereyi hiç kapatmayız, içeriye temiz hava girsin köpeklerimiz var onlar rahat girip çıksın diye… Bunun bazı avantajları bazı da dezavantajları var.

* Mesela dün akşam Neslihan bir iş için birtakım çalışmalar yapıyor. Orada çok hiddetli bir sahne var. Bir kadın ve bir erkeğin diyaloğu… Neslihan’a yardımcı olmak için ‘erkek karakteri ben oynayayım’ dedim.

* Senaryoyu canlandırmaya başladık. Ortam gergin, sesimiz yüksek şekilde konuşuyoruz. Komşularımız içeri giriyor o sırada, bizi duyunca kavga ettiğimizi düşünüp seslerini kesiyorlar.

* Kulak kabartıyoruz, kavga ettiğimizi sanıp sessizce evlerine giriyorlar "sus sus, rahatsız etmeyelim" diye. Hâlbuki orada senaryo gereği birbirimize çıkışıyoruz. Bazen böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor.

HEP DEVLET OKULLARINDA OKUDUM

* Lisede ezik bir tiptim hatta eziğin önde gideniydim. Hep devlet lisesinde okudum. Sonra bir vakıf üniversitesine gitme fırsatı buldum. Onun haricinde sessiz, sakin, sürekli lakap takılan bir öğrenciydim. Sonradan açıldım.

* Bir adaya düşsem yanıma alacağım üç yemek; Tantuni, kuru fasulye pilav ve batırık yemeği…

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Kadir Doğulu
Neslihan Atagül

Facebook Google plus Instagram Twitter